Fatih Erbakan'ın Büyük Seçim Vaadi: Emeklilere Ve İşçilere Yüzde 150 Zam

Fatih Erbakan seçim ile ilgili çalışmalara başladı ve en büyük vaadini de açıklamış durumda. Seçilmesi durumunda emekliye ve işçiye yüzde 150 zam

Büyütmek için resme tıklayın

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, seçim çalışmalarına başlamış durumda. Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Fatih Erbakan, seçim ile ilgili büyük vaatlerde bulundu. Seçim ile ilgili seçmenlere yüzde 150 zam teklif eden Fatih Erbakan hakkında merak edilenler bu yazımızda.

İŞÇİ VE EMEKLİLERE ZAM

Yeniden Refah Partisi'nde 2.Olağan Kongre heyecanı yaşandı. Bu kapsamda Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan, Ağrı'ya gelerek Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen kongreye katıldı. Konuşmada Fatih Erbakan, "Erbakan hocamız 85 milyona yaklaşırken acaba bu insanın geçim derdi var mıdır, bu insan adaletli muamele görüyor mu, kanun önünde diğer insanlarla eşit mi, çocuğuna kaliteli eğitim veriliyor mu, sağlık hizmetlerinden gerektiği gibi yararlanıyor mu, alt yapı hizmetlerinden gerektiği gibi yararlanabiliyor mu sorularını sorarak yaklaştı. Bizler de aynı Erbakan hocamız gibi her ırktan ve her kesimden insanımızın dertleriyle dertlenmek ve dertlerine derman olabilmek için mücadele etmek, çözüm üretmek için yola çıkmış durumdayız." dedi.

Konuşmalarına devam eden Fatih Erbakan, "Yeniden Refah iktidar gelir gelmez işçiye ve emekliye yüzde 150 maaş zammıyla başlayacağız inşallah. Çiftçiye ve köylüye ucuz mazot, ucuz gübre, ucuz elektrik verilecek. Bunların hepsi 54’üncü hükümette var. Çiftçinin ürettiği mahsulün tamamına en yüksek taban fiyatıyla devlet tarafından alım garantisi verilecek. Asgari ücretten hiçbir vergi alınmayarak hem işçinin hem de işverenin yüzü güldürülecek."

# zam

25 Eyl 2022 - 22:50 - Siyaset