Mansur Yavaş Aday Olacak mı? işte Cevabı, Tıkla ve Kendi Ağzından Dinle!

Ülke gündeminin en çok merak edilen konuları arasında ilk sırada yer alan "Mansur Yavaş Aday Olacak mı?" sorusunun yanıtı sizlerle...

Video için play'e tıklayın

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, altılı masanın kendisini aday göstermesi durumunda bunu kabul edeceğini ifade etti. Gençlerin sorularını sırası ile cevaplayan Yavaş, "Bizden başka bir görev istenirse bu altılı masanın görevi. Onlar ne derse ona uyacağız." ifadelerini kullandı.

Muhalefette cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili tartışmalar hız kesmeden devam ederken, ABB Başkanı Mansur Yavaş'tan gençleri sevindirecek dikkat çeken bir çıkış geldi.

Bugün İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüşmesinin ardından gençlerle bir araya gelen Yavaş, altılı masanın kendisini aday göstermesi durumunda bunu kabul edeceğini belirtti.

ADAYLIĞA YEŞİL IŞIK YAKTI!

Konuyla ilgili gelen soruya "Ben bu soruyu duymamak için hiçbir yere gitmiyorum." şeklinde yanıt veren Yavaş, daha sonra adaylığa yeşil ışık yaktı.

Yavaş, "Bizden başka bir görev beklenirse biliyorsunuz bu altılı masanın görevi. Onlar ne derse ona uyacağız." dedi.

Mansur Yavaş: Altılı masa isterse aday olurum

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, altılı masanın kendisini aday göstermesi halinde bunu kabul edeceğini ifade etti. Gençlerin sorularını yanıtlayan Yavaş, 'Bizden başka bir görev istenirse bu altılı masanın görevi. Onlar ne derse ona uyacağız.' ifadelerini kullandı.

# Ankara

06 Ara 2022 - 22:33 - Siyaset