2023 Mayıs Ayı Halka Arz Takvimi Belli Oldu!

Borsa'da zarar gören bir çok yatırımcının yeni yönü olarak karşımıza çıkan halka arzlar hakkında Mayıs ayı 2023 için detaylı bilgilendirme. 2023 Mayıs ayında halka arz olacak şirketler açıklandı. Sizde eşit ya da oransal olacak şekilde halka arzlardan faydalanarak para kazanabilirsiniz.

Büyütmek için resme tıklayın

Son zamanların kısa yoldan para kazanmak isteyenlerin ilk adresleri arasında yer alan Halka arzlar 2023 Mayıs ayında da yatırıcıların takibinden kaçmıyor. Bu yazımızda sizler için 2023 Mayıs ayında halka arz edilecek olan şirketlerin listesini hazırladık. 2023 Mayıs ayında halka arz olacak şirketler hangileri? Mayıs ayı halka arz takvimi nasıl? Borsa İstanbul’da halka arz olacak şirketlerin takvimi merak edilen konuların başında geliyor. 

2023 Mayıs Ayı Halka Arz Takvimi Belli Oldu!

Mayıs ayında yapılacak ilk halka arz belli oldu. turkiyegazetesi.com.tr’den Tahsin Erkin Erk’in edindiği bilgilere göre, halka arzda 3-4-5 Mayıs’ta (BigChefs) Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim San. ve Tic. A.Ş. talep toplayacak. Halka arz fiyatı 22,50 TL olacak ve eşit dağıtım yöntemiyle talep toplanacak.

  1. Atakey Patates Gıda San. ve Tic. A.Ş.
  2. Şeker Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
  3. İzdemir Enerji Elektrik Üretim A.Ş.
  4. Rönesans Enerji Üretim ve Ticaret A.Ş.

# 2023

01 May 2023 - 13:31 - Ekonomi