Canım Annem 301.Bölüm Full izle! Canım Annem 23 Mayıs 2023 Son Bölüm izle

Ekranların en sevilen ve en çok izlenen dizileri arasında ilk sırada yer alan Canım Annem son bölüm izleme ekranı sizlerle. Canım Annem son bölüm izle, Canım Annem 23 Mayıs bölümü izle, Canım Annem yeni bölümde neler olacak ?

Büyütmek için resme tıklayın

TV8 kanalının tartışmasız en çok izlenen ve takipçi sayısı bakımından son derece zengin olan dizisi Canım Annem en yeni bölümü ile sizlerle. Canım Annem yeni bölüm izle, Canım Annem tek parça izle youtube. 

Canım Annem Son Bölüm izle

Doğuştan kalbi delik olan Zeynep, annesi Cemre'ye çok düşkün bir çocuktur. Bir gün Cemre kaza geçirir ve ölür. Kalbi bu üzüntüyü kaldıramayabilir diye Zeynep'e annesinin öldüğünü söyleyemezler. Öte yandan Cemre ölürken büyük bir iftiraya uğramıştır ve bu iftiralara inanan kocası Murat, çok sevdiği Cemre'yi artık nefretle anmaktadır. Murat’ın annesi oğlunu, hep evlenmesini arzuladığı Melek ile evlendirmek için şimdi tam vakti olduğunu düşünür. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gece babasının Melek ile evlendirilmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir. Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir.

Zeynep’in karşısına annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre'nin ikiz kardeşler olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir. Belki de kader Nazlı'yı bu hakikati öğrensin diye oraya göndermiştir. 

Canım Annem 301. Bölüm "NAZLI SENİ GÖRÜRSE HER ŞEY BİTER!"

23 May 2023 - 23:36 - Yaşam