Konuşanlar 108. bölüm (26 Mayıs) full izle - Konuşanlar 108. bölüm EXXEN

Komedi programları arasında yer alan bir çok kişi tarafından sevilerek takip edilen Konuşanlar son bölüm izleme detayları sizlerle. Konuşanlar 26 Mayıs Cuma bölümü full izle, Konuşanlar son bölüm youtube tek parça izle.

Büyütmek için resme tıklayın

Hasan Can Kaya'nın izlenme rekorları kırmaya devam eden Konuşanlar komedi programı, yeni bölümü ile ekranlardaki yerini alıyor. Konuşanlar 108. bölüm (26 Mayıs) izle....

Konuşanlar 108. bölüm (26 Mayıs)

Konuşanlar'da bu hafta Reşit programa renk kattı. İlk andan itibaren kendinden söz ettiren 26 yaşındaki konuşan, boyu sebebi ile bir çok kişi tarafından ilgi odağı haline geldi. Yapılan esprilere olgunlukla karşılık veren ve zaman zaman konukları güldüren genç isim, fragman yayınlandığı andan itibaren herkesin ilgi odağı haline geldi. Bölüm sonrasında daha da fazla kişiye ulaşması bekleniyor. Bir konuşan 10 yıllık evli olduğu eşi ile maliyetinin fazla olmasından dolayı boşanmadıklarını açıkladı.

Dİjital içerik platformu EXXEN'de yayınlanan Konuşanlar'ı üyelik alarak izleyebilirsiniz. Kendinize göre oluşturacağınız paketlerde ödemenizi yaparak Konuşanlar ve diğer tüm içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.

26 May 2023 - 13:59 - Yaşam