Büyükşehir Belediyesi, ‘Engelsiz bir Başkent’ hedefi doğrultusunda çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Ankara Büyükşehir Belediyesinin Çayyolu bölgesinde hizmete açtığı Engelsiz Çocuk Gündüz Bakımevi 2023-2024 eğitim öğretim yılı ön kayıtları başladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Türkiye’nin en büyük Engelsiz Çocuk Gündüz Bakımevi’nden normal gelişim gösteren ve özel gereksinimli 3-6 yaş aralığındaki çocukların yararlanabiliyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Çayyolu bölgesinde hizmete açtığı Engelsiz Çocuk Gündüz Bakımevi ilk mezunlarını verirken, 2023-2024 eğitim öğretim yılı için ön kayıtları almaya da başladı.

BAŞVURULAR ONLİNE OLARAK ALINIYOR

Normal gelişim gösteren ve özel gereksinimli çocukların birlikte eğitim aldığı Türkiye’nin en büyük Engelsiz Çocuk Gündüz Bakımevi’nde ilk mezuniyet heyecanı yaşanırken, yeni eğitim öğretim dönemi için de ön kayıt başvuruları alınmaya başladı.

Ön kayıt yaptırmak isteyen aileler; “0312 557 21 36” numaralı telefondan ya da “engelsizbakimevi.ankara.bel. tr”  internet adresinden online başvuruda bulunabilirken, “ abbengelsizcocukgunduzbakimevi ” Instagram hesabından da bakımevinde gerçekleştirilen etkinlikleri takip edebiliyorlar.

09 Haz 2023 - 14:54 Ankara- Eğitim