Disney Plus Arayış 1. Sezon 1. Bölüm Full izle!

Disney Plus platformunun en yeni yerli dizileri arasında yer alan Arayış 1. Sezon bölümleri ile sizlerle. Disney Plus Arayış 1. bölüm izle, Dizipal Disney Plus Arayış dizisi izle.

Video için play'e tıklayın

Disney+ Türkiye, yönetmenliğini Emin Alper'in üstlendiği Aslı Enver ve Mehmet Günsür başrollü 'Arayış' dizisinden ilk resmi fragman yayınladı. Dizi severlerin merak içerisinde beklediği diziler arasında ilk sırada yer alan Arayış dizisi izleme detaylarını sizler için hazırladık. Arayış dizisi 1. bölüm full izle. 

Başrollerinde Aslı Enver ve Mehmet Günsür'ün yer aldığı dizi, 14 Haziran’da Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde aynı anda yayına girecek. 

Özgün hikâye ve senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emin Alper oturuyor.

Dizide Enver ve Günsür'e, Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimler eşlik ediyor.

Dizinin konusu şöyle:

Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır. Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır.

09 Haz 2023 - 15:55 - Yaşam