DİZİPAL Kıyma 3. Sezon 1. Bölüm izle "Kaçak"

BLUTV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Kıyma dizisi 3. sezon 1. bölüm izleme detayları sitemizde sizlerle. Dizi izlemeyi sevenlerin son yıllardaki en sevilen dizisi Kıyma final bölümü muhteşem olacak. İşte detaylar...

Ekranların sevilen dizilerinden bir tanesi olarak bilinen Kıyma dizisinin 3. sezon 1. bölümünü bu yazımızda sizler için yazdık. Adana'da çekilen Kıyma dizisinin 3. sezonunu full olarak izleyebilirsiniz. Kıyma dizisi ekranlarda oldukça sevilen ve izlenilen dizilerin başında gelmektedir. 

Ekranların uzun süredir devam eden dizileri arasında ilk sırada yer alan Kıyma dizisi 3. sezon final bölümü ile beraber sevenlerinin karşısına çıkıyor. Kıyma final bölümü DİZİPAL ile seyredebilirsiniz. 

DİZİPAL Kıyma 3. Sezon 1. Bölüm izle "Kaçak"

Adana'da çekilen ve ekranların sevilen dizileri haline gelen Kıyma dizisinin 1. bölümünü bu yazımızda sizlerle paylaştık. Kıyma dizisinin 3.sezon 1. bölümünü bu yazımızdan ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Herkesin severek izlediği Kıyma dizisinin detaylarını da bu yazımızda sizlerle paylaştık.

KIYMA DİZİSİ KONUSU NE?

Adana'dan büyük hayallerle İstanbul'a gelen üç arkadaş yeni bir mahallede temiz bir başlangıç yapmak ister. Ancak bela yakalarını bırakmaz. Projenin türü ise yerli aksiyon, macera ve polisiye olacak.

KIYMA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Projenin oyuncu kadrosu içerisinde Emrullah Sürmeli (Baran), Cengizhan Yurdutek (Poyraz), Mustafa Yılmaz (Reşat), İrfan Ballı (Tufan), Ömer Varol (Kado) ve Salih İnci (Ömer) gibi isimler yer alıyor.

16 Haz 2023 - 14:45 - Magazin