Zuhal Topal'la Yemekteyiz Arezoo Ahmadpour kimdir? Arezoo Ahmadpour Instagram hesabı nedir ?

TV8 kanalının en çok izlenen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bu hafta Arezoo Ahmadpour yarışacak. Peki, Yemekteyiz Arezoo Ahmadpour kimdir?

Haber albümü için resme tıklayın

"Zuhal Topal'la Yemekteyiz" programı yemek yarışması türünde bir televizyon programıdır. Programın sunucusu Zuhal Topal, her bölümde farklı ev sahiplerinin evlerine konuk olup, onların hazırladığı yemekleri tatmaktadır. Programın formatı gereği yarışmacılar da kendi aralarında puanlama yaparak birinciyi belirlemektedir.

Bu program, Türkiye'de oldukça popüler bir yemek yarışması programıdır ve her hafta milyonlarca kişi tarafından izlenmektedir.

Türkiye'de yemek yarışması denince akla gelen ilk programlardan biri olan "Zuhal Topal'la Yemekteyiz", ev yemekleri tutkunlarının vazgeçilmez programı haline gelmiştir. Programın sunucusu Zuhal Topal, her bölümde farklı bir ev sahibinin evine konuk olup, onların hazırladığı yemekleri tatmakta ve yarışmacılar arasında puanlama yaparak birinciyi belirlemektedir.

"Zuhal Topal'la Yemekteyiz" programı Türk mutfağına da büyük katkı sağlamaktadır. Ev yemeklerinin öne çıktığı programda, izleyiciler değişik lezzetler keşfederken aynı zamanda yeni tarifler öğrenme fırsatı bulmaktadır.

Program, Türkiye'de oldukça popülerdir ve her hafta milyonlarca kişi tarafından izlenmektedir. Her sezonunda yeni yarışmacılar ve lezzetli yemeklerle izleyicilerin ilgisini çeken program, Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu yemek yarışması programlarından biridir.

Sonuç olarak, "Zuhal Topal'la Yemekteyiz" programı Türk mutfağına ve ev yemeklerine ilgi duyanlar için kaçırılmayacak bir TV programıdır. Her bölümünde ayrı bir heyecan yaşayan izleyiciler, programın formatı ve sunduğu lezzetler sayesinde keyifli saatler geçirmektedir.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Arezoo kimdir?

Bu haftanın en çok ilgi gören yarışmacısı beklenen Arezoo Ahmadpour 35 yaşında. Güzellik uzmanı. Aslen İranlı. Bu nedenle İran'dan da çok sayıda kişinin seyretmesi beklenen genç isim 12 senedir Türkiye'de yaşıyor. biri 17 diğeri 5 olmak üzere 2 çocuk annesi. Çocuk psikolojisi eğitimi aldı. Şu an bekar. Ailesi İsveç'te yaşıyor.

Fragmana damga vurarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Arezoo Ahmadpour, Instagram'da da oldukça popüler. Şu an kendisinin 8 bin civarında takipçisi bulunuyor. Yayınladığı fotoğraflar ve videolar yüksek sayıda beğeni ve yorum alıyor. @arezoo_ahmadpourr adresinden takip edebilirsiniz.

19 Haz 2023 - 16:09 - Magazin