Squid Game 2 Yim Si Wan kimdir, kaç yaşında? Yim Si Wan sosyal medya hesabı var mı?

Netflix' in sevilen dizisi Squid Game 2'den yeni fragman geldi. Squid Game 2. sezon oyuncusu Yim Si Wan merak konusu oldu. İşte o yeni isim...

Büyütmek için resme tıklayın

Güney Kore yapımı Netflix dizisi "Squid Game" son dönemin en popüler yapımları arasında yer alıyor. İlk sezonu ile büyük bir hayran kitlesi kazanan dizi, şimdiden ikinci sezonu için merak uyandırmaya başladı. Bununla birlikte, ikinci sezonda hangi oyuncuların yer alacağı henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak, birçok hayran "Squid Game 2 Yim Si Wan kimdir?" sorusunu sormaya başladı.

Squid Game 2 Yim Si Wan kimdir?

Yim Si-wan, Güney Koreli bir oyuncu ve şarkıcıdır. Doğum tarihi 1 Aralık 1988'dir ve Jeollanam-do, Gwangju, Güney Kore'de doğmuştur. İlk kez 2010 yılında boy bandi ZE:A'nın üyesi olarak müzik endüstrisine adım atan Yim Si-wan, daha sonra "Misaeng" gibi popüler TV dizilerinde rol aldı ve oyunculuk kariyerini geliştirdi.

Yim Si-wan'ın şöhreti, 2012 yapımı "Moon Embracing the Sun" dizisinde oynadığı Lee Hwon karakteri ile arttı. Daha sonra "The King Loves" ve "Strangers from Hell" gibi diğer TV dizilerinde de yer aldı. 2015 yılında "A Melody to Remember" filminde oynayarak sinema dünyasına da adım attı. Ayrıca, "The Merciless" ve "One-line" gibi filmlerde de rol aldı.

Yim Si-wan, oyunculuk becerileri ve müzikal yetenekleriyle Güney Kore'de ve uluslararası alanda büyük bir hayran kitlesi kazandı. Güney Koreli yıldız, 2017 yılında zorunlu askerlik hizmetine başladı ve iki yıllık hizmet süresinin ardından 2020 yılında taburcu edildi. Askerlik hizmeti sırasında aktif olmasa da, hayranları onu beklemeye devam etti.

"Squid Game" dizisinin ikinci sezonunda Yim Si-wan'ın yer alıp almayacağı henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak, ilk sezonun büyük bir başarı yakalaması nedeniyle, birçok oyuncunun tekrar diziye döneceği düşünülüyor. Yim Si-wan'ın da yeniden diziye dahil olması bekleniyor.

Sonuç olarak, Yim Si-wan, Güney Koreli bir oyuncu ve şarkıcıdır. Kariyerine müzik endüstrisinde adım atarak başlasa da, oyunculuk kariyeri ile daha geniş bir hayran kitlesine ulaştı. "Squid Game 2" dizisinde yer alıp almayacağı henüz kesinleşmese de, hayranları onun tekrar ekranda görmeyi umut ediyor.

19 Haz 2023 - 22:59 - Magazin