Benim Güzel Ailem dizisi nerede çekiliyor ? Benim Güzel Ailem dizisi uyarlama mı ?

Son günlerin en çok konuşulan dizileri arasında yer alan Benim Güzel Ailem dizisi çekim yeri ve dizinin diğer detayları merak ediliyor. Peki Benim Güzel Ailem dizisi hangi ilde çekiliyor ?

21 Haziran 2023 Çarşamba günü yayın hayatına giren Benim Güzel Ailem dizisinin nerede çekiliyor, dizi uyarlama mı ?

Yaz mevsiminin en güzel dizilerinden biri olacak olan Benim Güzel Ailem dizisi bölümleri ve dizinin detaylarını sizler için hazırladık. 

Bu yaz ekranlarımızda bize eşlik edecek yapımlardan olan Benim Güzel Ailem merakla beklenmeye başladı. Dizinin yayınlanan tanıtım fragmanının ardından seyircide pek çok soru işareti oluştu. Peki Benim Güzel Ailem dizisinin konusu ne, nerede çekiliyor, oyuncu kadrosunda kimler var ? İşte o soruların cevaplar...

Benim Güzel Ailem oyuncu kadrosu

Geniş ve tanınmış oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin oyuncu kadrosunda Erdal Özyağcılar, Seray Gözler, Onur Buldu, Melis Babadağ, Toprak Can Adıgüzel, Serra Pirinç, Nergis Kumbasar bulunuyor.

Benim Güzel Ailem dizisi nerede çekiliyor?

Aile sıcaklığını hissedeceğimiz Benim Güzel Ailem dizisi İstanbul'da çekiliyor olacak. İstanbul'un tarihi sokakları, eşsiz manzarasıyla Galata, Beşiktaş dizide sıklıkla rastlayacağımız manzaralar olacak.

Benim Güzel Ailem ne zaman başlıyor?

Yaz sezonunda yayın hayatına başlayacak olan dizinin, yayınlanan birinci bölüm fragmanında yayın tarihi açıklandı. Dizi, 21 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00'de TRT ekranlarında ilk bölümüyle yayın hayatına giriş yapacak.

# 2023

22 Haz 2023 - 00:30 - Magazin