Zuhal Topal'la Yemekteyiz Tolgacan kimdir? Instagram hesabı

TV8 kanalında ekranlara gelen bölümleriyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftası başlıyor. 5 yarışmacının rekabetine tanıklık edilen zorlu mücadelede gözler Tolgacan'da yer alacak. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Tolgacan kimdir?

Haber albümü için resme tıklayın

"Zuhal Topal ile Yemekteyiz" Türkiye'nin en popüler yemek programlarından biridir. Programda, ev sahibi olan Zuhal Topal, her gün farklı bir konuk ağırlayarak onların hazırladığı yemekleri tadarken, izleyicilere de evde yapabilecekleri tarifler ve yemek pişirme teknikleri öğretmektedir.

Zuhal Topal ile Yemekteyiz: En Yeni Yemek Tarifleri ve Pişirme Teknikleri

Türkiye'nin en popüler yemek programlarından biri olan "Zuhal Topal ile Yemekteyiz", her gün farklı bir konuk ağırlayarak onların hazırladığı yemekleri tadarken, izleyicilere de evde yapabilecekleri tarifler ve yemek pişirme teknikleri öğretiyor.

Programda Zuhal Topal'ın lezzetli yemekler eşliğinde konuklarıyla sohbet etmesi, yemeklerin hazırlanışını anlatması ve izleyicilere de bu tarifleri öğretmesi büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

"Zuhal Topal ile Yemekteyiz" programında her gün farklı bir menü hazırlanıyor. Konuklar, kendilerine verilen malzemelerle güzel lezzetler ortaya çıkarıyorlar. Programda genellikle Türk mutfağından yemekler yapılıyor olsa da, dünya mutfağından da örnekler görmek mümkün.

Zuhal Topal ile Yemekteyiz Tolgacan kimdir?

Bugünden itibaren cumaya kadar rakiplerine üstünlük kurabilmek ve 50 bin lirayı kazanabilmek için mücadele verecek olan Tolgacan aslen Manisalı. Doğma büyüme İzmir'de yaşıyor. Gastronomi bölümünde okumasına rağmen bu alanda iş yapmadı. Profesyonel dansçı. Dünya çapında 12 ödülü var. Ayrıca dans şirketi sahibi. Dans organizasyonları düzenliyor ve programlarda yer alarak sahnelere çıkıyor. Konserlerden matinelere kadar geniş bir yelpazesi var. Üç köpek sahibi. Instagram hesabı da oldukça yoğun etkileşim elde ediyor. @tolgacan.n adresinden takibe alabilirsiniz.

26 Haz 2023 - 13:00 - Magazin