TV8 İşte Gelin İşte Kaynana Başvuru Formu Doldur!

TV8 kanalının en yeni yarışmaları arasında ilk sırada yer alan İşte Gelin İşte Kaynana Başvuru Formu ve detayları sizlerle. İşte Gelin İşte Kaynana, 10 Temmuz'dan itibaren ekranlardaki yerini alacak.

Büyütmek için resme tıklayın

Moda tutkusunu milyonlara izletmek isteyenler bu muhteşem programa katılabilmek adına derin araştırmalarda bulunuyor. İşte Gelin İşte Kaynana Başvuru Formu haberimizde sizlerle buluşuyor. 

Doya Doya Moda yarışmasının ardından tarza ve şıklığa önem veren konsept ile daha seyircilerin karşısına çıkan TV8'de İşte Gelin İşte Kaynana başlıyor. Peki, İşte Gelin İşte Kaynana'ya nasıl başvuru yapılır? İşte Gelin İşte Kaynana Başvuru Formu haberimizde yer alıyor.

Gelin İşte Kaynana yarışmacıları belli oldu

Yeni sezonun ilk yarışmalarından biri olan İşte Gelin İşte Kaynana'nın yarışmacıları yayınlanan fragmanda açıklandı. Lerzan Mutlu, Bülent Serttaş ve Gülşah Saraçoğlu'nun sunumuyla gerçekleşecek programda Feyza, Şebnem, Deniz ve Alisa kayınvalideleriyle amansız bir mücadele içine girecek.

İşte Gelin İşte Kaynana'ya nasıl başvuru yapılır?

"Gelinim tüm parasını kıyafetlere harcıyor" diyen kayınvalideler, "Kaynanamın da benden aşağı kalır yanı yok" diye söylenen gelinler haydi ekran başına! "Söz konusu şıklıksa bize rakip olacak gelin kaynana tanımıyorum" diyorsanız beraber yarışıp haftanın en şık gelin ve kayınvalidesi olabilir, birbirinden değerli ödülleri evinize götürebilirsiniz.

TV8'de başlayacak İşte Gelin İşte Kaynana'ya Whatsapp üzerindne 0541 659 89 91 numaralı telefon numarası ve internetten istegelinistekaynana.com'dan başvuru yapabilirsiniz.

27 Haz 2023 - 12:04 - Magazin