Selen Görgüzel Anne Sütü (Arkadaşından Sağmış!)

Selen Görgüzel elinde pet şişeye doldurduğu Arkadaşının sütüyle dinç kalmaya çalışıor.

Büyütmek için resme tıklayın

Selen Görgüzel "anne sütü" videosuyla gündeme girdi. Nişantaşı'nda elinde süt dolu pet şişeyle dolaşan Görgüzel, dinç kalabilmek için yeni doğum yapan arkadaşından rica ederek, süt sağarak içtiğini belirtti. Ekşi ve twitter gibi platformlarda gündem olan video sonrası Selen Görgüzel'ün hayatına ilişkin bilgiler bir kez daha gündeme geldi. 

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR?

Selen Görgüzel, 9 Şubat 1979 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya geldi. Lise senelerinde Okan Bayülgen’in “Televizyon Çocuğu” tv programında kamera arkasında part time olarak çalışan Selen Görgüzel, öğrenimini 50. Yıl Tahran Lisesi'nde tamamladı.

18li yaşlarda erken bir evlilik yapan Selen Görgüzel, 2003 yılında ilk eşinden ayrılmıştı. Selen Görgüzel'in bu evliliğinden İlknaz adında bir de kızı var.

Görgüzel, 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan ‘’Zirvedeki Sesler’’ adlı programı sunarak ekranlara çıkmaya başladı.

Mahallenin Muhtarları,, Belalı Baldız, Emanet, Deli Dumrul, Avrupa Yakası, Oğlum İçin, Tılsım Odası, Pars Narkoterör, Ağlamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi gibi dizilerde yer aldı.

Eşi Hamdi Alkan’ın yönetmenliğini yaptığı "O Hayat Benim" dizisindeki Cevriye karakteriyle ülkede tanınır hale geldi. Görgüzel, 2017 yılının yaz sezonunda ise ekranların sevilen dizisi Türk Malı ile izleyicisiyle buluştu.

19 Ağu 2023 - 11:20 - Gündem