Binance Gizemli Kutu Nasıl Alınır ?

NFT dünyası hızla büyümeye devam ederken, kullanıcıların en çok araştırdığı binance gizemli kutu hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Büyütmek için resme tıklayın

NFT dünyasındakiler; Pazar yerleri, kripto borsaları veya diğer markalar ile iş birliği yaparak günden güne büyümeye devam ediyor. NFT kullanıcıları ise bu büyük dünyada yerlerini sağlam şekilde almak istiyorlar. Binance tarafından verilen gizemli kutular ile kullanıcılar sürpriz şekilde bir NFT'ye sahip olabiliyorlar. Ellerinde bulunan gizemli kutularda ya bir NFT'ye sahip olabiliyor ya da bu kutuyu başka bir kullanıcıya satarak para kazanbiliyorlar.

Binance Gizemli Kutu Nedir?

Binance Mystery Box veya Gizemli Kutu oldukça meşhurdur. Gizemli kutular, NFT içerir ve kullanıcılara sürpriz olarak bir dijital sanat eseri çıkarmaktadırlar. Gizemli kutuda yer alan ögeler çok çok nadir (SSR), çok nadir (SR), nadir (R) ve normal (N) olarak sınıflandırılmaktadır.

Gizemli kutularda mutlaka bir NFT bulunmaktadır. Bu NFT’ler kimi zaman yüklü miktarlarda değer içerir veya normal bir değere sahip olabilir. Kullanıcılar, gizemli kutuları açarak NFT sahibi olabilirler. 

Gizemli Kutu Nereden Alınır?

Bitcoin ilgilisi ve kripto paralarla arası iyi olan kullanıcılar; OpenSea, Rarible, Binance NFT Market, Mintable vb. birçok platformdan gizemli kutu alabilmektedir.

Binance Gizemli Kutu Nasıl Alınır?

Binance gizemli kutu almak için öncelikle platforma üye olmanız gerekmektedir. Aktif olarak kullandığınız bir üyeliğiniz varsa Binance NFT Marketplace web sitesine giriş yaparak gizemli kutu alma sürecine başlayabilirsiniz.

Adım Adım Olarak;

  • Binance NFT platformuna giriş yapın
  • Pazar Yeri > Gizemli Kutular kısmına tıklayın,
  • Sol kısımda nadirlik, açılmış/açılmamış, fiyat, koleksiyon vb. filtreleri kullanabilirsiniz,Satın almak istediğiniz gizemli kutuyu bulun,
  • Hemen al butonuna tıklayarak işlemi onaylayın veya teklif ver butonuna tıklayarak açık artırmaya katılın,
  • Teklif verdiğinizde açık artırmaya katılırsınız, satıcı teklifinizi onaylayarak direkt size satış yapabilir veya diğer teklifleri beklemeye devam eder,
  • İşlemi onaylayın.

26 Ağu 2023 - 17:55 - Ekonomi