Yargı Yeni Sezon Çekimleri Başladı Mı? Yargı 3. Sezon Ne Zaman? Yargı Son Bölüm İzle!

Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı, yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in paylaştığı dizide, adalet arayışı içindeki bir savcı ve bir avukatın hikayesi anlatılıyor. Yargı’nın yeni sezonunda neler olacağı merak ediliyor. Yargı’nın 3. sezonu ne zaman başlayacak, kimler oynayacak, konusu ne, nerede çekiliyor? İşte Yargı hakkında bilmeniz gerekenler...

Yargı Yeni Sezon Çekimleri Başladı Mı?

Kanal D kanalının, Ay Yapım yapımcılığında iki sezon boyunca seyircilerle buluşmuş ve her bölümüyle reytinglerde birinci sırayı kimseye kaptırmamış olan Yargı adlı dizisinin yeni sezonunun çekimleri yakında başlamak üzere. Kanal D'nin, fenomen haline gelmiş olan Yargı dizisinin üçüncü sezon hazırlıkları şu sıralar hızla ilerliyor.

Dizinin ilk iki sezonu büyük bir izleyici kitlesini etkilemeyi başarmış ve Eylül ayının son haftasında yeni sezonun ekranlarda olması bekleniyor.

Sema Ergenekon'un yetenekli kaleminin Ali Bilgin'in yönetmenliğiyle buluştuğu bu dizi, başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz gibi başarılı oyuncuları barındırıyor. Ayrıca Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Yurdaer Okur, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Doğaç Yıldız, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi deneyimli ve genç yetenekler de kadroda yer alıyor. Bu birleşim, diziye zengin bir çeşitlilik katıyor.

Yargı 3. Sezon Ne Zaman?

Yargı’nın başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yeni sezonda da dizide yer alacak. Kaan Urgancıoğlu, dizide savcı Selim Kara karakterini canlandırırken, Pınar Deniz ise avukat Leyla Özkan karakterine hayat veriyor.

Yargı’nın 3. sezonu Eylül 2023’te başlayacak. Dizinin yeni bölümleri her Salı akşamı Kanal D’de yayınlanacak.

Yargı Yeni Sezon Konusu

Yargı’nın 3. sezonunun konusu henüz belli değil. Ancak dizinin yapımcısı Ay Yapım, yeni sezonda izleyicileri şaşırtacak gelişmeler ve sürpriz karakterler olacağını duyurdu. Dizinin resmi sosyal medya hesaplarından da yeni sezonla ilgili ipuçları paylaşıldı.
Yargı’nın çekimleri İstanbul’da devam ediyor. Dizinin setine ait fotoğraflar ve videolar da sosyal medyada sık sık paylaşılıyor.

31 Ağu 2023 - 16:23 - Yaşam