Transfer Sezonu Ne Zaman Bitiyor? Süper Lig Transfer Sezonu Saat Kaçta Bitiyor?

Süper Lig'de yaz transfer dönemi son saatlere yaklaşırken, takımlar son transfer tescillerini bitirmek için çaba harcıyorlar. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından belirlenen tarih, bu transfer döneminin sonunu işaret ediyor. 2023-2024 Süper Lig Yaz Transfer dönemi tam olarak hangi saatte sona erecek?

Futbolseverler, transfer döneminin ne zaman ve saat kaçta sona ereceğini öğrenmek için araştırmalarına hız vermiş durumda. Yaz transfer dönemi sona yaklaşıyor bu yüzden birçok takım, kadrolarını daha da güçlü hale getirmek için son hamlelerini yapmaya çalışıyor. İşte, yaz transfer döneminin tamamlanacağı tarih...

Süper Lig Transfer Ne Zaman Bitiyor?

TFF, 2023- 2024 futbol sezonunun yaz transfer döneminin ne zaman sona ereceğini duyurdu.

Yeni sezonda geçerli olan yaz transfer süreci, 26 Haziran tarihinde başlamıştı. TFF Yönetim Kurulu'nun aldığı karara göre, bu transfer süreci 15 Eylül tarihinde tamamlanacak.

Geçen yıl, transfer kayıt aşamaları için son saat olan 23.59'a kadar sürmüştü. Bu yıl için henüz saat konusunda bir açıklama yapılmış değil.

Transfer Sezonu Ne Zaman Bitiyor?

İkinci transfer ve tescil dönemi, genellikle "ara transfer" olarak anılan, 2023-2024 sezonunda 11 Ocak 2024 tarihinde başlayacak ve 9 Şubat 2024 tarihinde sona erecektir.

15 Eyl 2023 - 15:54 - Spor