Kirli Sepeti 2. Bölüm İzle! Kirli Sepeti 2. Bölüm İzle Youtube

Kirli Sepeti yeni sezonun ilk bölümüyle FOX TV’de izleyicilerle buluştu. Kirli Sepeti yeni bölümüyle de ekranlara kilitlenecek. Kirli Sepeti 2. bölüm full izle, Kirli Sepeti 2. bölüm canlı izle linki haberimizin içinde yer alıyor…

Kirli Sepeti 2. bölümü ile FOX TV’de izleyicilerin karşısına çıkacak. İlk bölümü çok beğenilen dizinin başrollerinde Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Serkay Tütüncü, Halil İbrahim Ceyhan ve Melisa Döngel gibi oyuncular var. Dizinin yapımcılığını Medyapım üstlenirken, yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu yapıyor. Senaryosunu ise Merve Girgin Aytekin yazıyor. Kirli Sepeti 2. bölüm full izle, Kirli Sepeti 2. bölüm izle, Kirli Sepeti 2. bölüm canlı izle linki haberimizin içinde bulabilirsiniz…

Kirli Sepeti 2. Bölüm Canlı İzle

Songül, Ahmet’in dönüşüyle Canan’ın kıskançlık krizlerine maruz kalır ve artık dayanacak gücü kalmaz. Medine, Hayriye’nin yüzünden kapı dışarı edilmek üzereyken, Hayriye ona yardım etmek için çare arar ama Nergis ve Yasemin’in arasındaki kardeş çekişmesinde kendisi de zor durumda kalır.

İlkgül, Meryem’in notunu bulduktan sonra Kahraman’la birlikte gerçekleri öğrenmeye karar verir ama önce yaralı kalbini iyileştirmesi gerekmektedir.

Kirli Sepeti Hangi Gün? Kirli Sepeti Hangi Kanalda?

Kirli Sepeti, her pazar yeni bölümüyle Fox Tv’de saat 20.00’de izleyicilerle buluşuyor.

Kirli Sepeti Nerede Çekiliyor? 

Kirli Sepeti, İstanbul’un değişik semtlerinde kamera karşısına geçiyor. Çekim yerleri belli olduğu zaman haberde güncellenecek.

Kirli Sepeti Konusu

Dizide, İstanbul’un varlıklı bir semtinde, küçük bir sitede yaşayan hizmetliler ve onların patronlarının iç içe geçen yaşamları; yukarıdakilerle aşağıdakiler arasındaki büyük farkı konu alıyor. Aşkın, sırların, yalanların ve buna rağmen birbirine destek olan üç kadının; hem duygulandıran hem de eğlendiren öyküsü izleyiciye sunuluyor.

Kirli Sepeti Oyuncuları

Kirli Sepeti dizisinin oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Serkay Tütüncü, Halil İbrahim Ceyhan, Melisa Döngel, Gözde Seda Altuner, Bestemsu Özdemir, Aleyna Özgeçen, Deniz Sarıkaş, Serhat Kılıç ve Devrim Yakut gibi isimler bulunuyor.

Kirli Sepeti 3. Bölüm Fragman

02 Eki 2023 - 11:37 - Yaşam