Gelinim Mutfakta Yeşim Kimdir? Yeşim Öksüz Kaç Yaşında?

Gelinim Mutfakta yarışmasının sunucusu Nursel Ergin, rekor kıran gelin Yeşim Öksüz’ü ve kaynanası Beyhan’ı yeniden programa davet etti. 2 Ekim Pazartesi gününden itibaren Gelinim Mutfakta yarışında yer alacak olan Yeşim Öksüz’ün hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. İşte, programa geri dönen Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz hayatı…

Gelin kaynana programı Gelinim Mutfakta yarışması başladı. 2 Ekim Pazartesi günü ekrana gelen Gelinim Mutfakta yarışmasında rekor puanlarla şampiyon olan gelin Yeşim geri geldi. Her gün çeyrek altın, her hafta finalinde 10 altın bilezik için yarışan Gelinim Mutfakta yarışmasına katılan gelin Yeşim ve kaynanası Beyhan ilgi çekti. Birçok altın kazanarak şampiyonlar listesine giren Yeşim Öksüz hayatı araştırıldı. Peki, Gelinim Mutfakta Yeşim kimdir? İşte merak edilenler…

Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz Kimdir? Gelinim Mutfakta Yeşim Nereli? 

Gelinim Mutfakta yarışmasının rekorlu gelinlerinden Yeşim Öksüz kaynanası Beyhan ile birlikte programa döndü. Beyhan kaynana daha önce annesinin hastalığı nedeniyle programı bırakmak istemişti. Ancak annesini kaybeden Beyhan, Yeşim ile birlikte yarışmaya devam etme kararı aldı.

2 Ekim Pazartesi günü yeni bölümle ekrana gelen ikili yarışa kaldıkları yerden devam etti. Gelinim Mutfakta’nın fenomen gelini Yeşim Öksüz 30 yaşında. 5 yıllık evli olan Yeşim Öksüz’ün bir erkek çocuğu var.

Adıyaman doğumlu olan Yeşim Öksüz, İstanbul’da yaşıyor. Mesleği grafik tasarımcı olan Yeşim, kaynanası Beyhan ile birlikte yarışıyor. Programa geri dönmek için tek bir şart koşan Yeşim, “Tuğba olursa ben gelmem” demişti. Sonra şartından vazgeçen Yeşim, “Ben gelip göndermesini de bilirim” diyerek programa geri katıldı.

Gelinim Mutfakta Yeşim İnstagram

Gelinim Mutfakta yarışmacısı Yeşim Öksüz'ün instagram hesabına erişmek için tıklayınız.

02 Eki 2023 - 14:00 - Kadın