Bursa Bülbülü Oyuncuları? Bursa Bülbülü Şarkıları? Bursa Bülbülü Filmi Nasıl İzlenir?

Ata Demirer’in yeni filmi “Bursa Bülbülü” yakında sinemalarda olacak. Hem başrolde oynayan hem de senaryoyu yazan Ata Demirer, bu filmde Bursa’nın ünlü bir şarkıcısı olan ve İstanbul’da şöhret peşinde koşan bir karakteri canlandırıyor. Film, hem komik hem de duygusal sahneleriyle izleyicileri eğlendirmeyi ve etkilemeyi hedefliyor. Film, ne zaman vizyona girecek?

Ata Demirer’in yeni filmi “Bursa Bülbülü” çok yakında sinemaseverlerle buluşacak. Filmde hem başrolü oynayan hem de senaryoyu yazan Ata Demirer, Bursa’nın meşhur bir şarkıcısını canlandırıyor. Film, Bursa’dan İstanbul’a şöhret aramaya giden bu şarkıcının hem komik hem de dramatik maceralarını anlatıyor. Film, 6 Ekim’de sinemalarda olacak.

Bursa Bülbülü Oyuncuları

Filmin başrolünde Ata Demirer’in oynadığı “Bursa Bülbülü” filminde birçok ünlü oyuncu da yer alıyor.

Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Tarık Papuçcuoğlu ve Melek Baykal’ın yanı sıra Celil Nalçakan, Toygan Avanoğlu, Berkay Tulumbacı, Seda Türkmen, Aycan Koptur, İnci Şen, Hakan Akın, Seçil Mutlu, Erkan Taşdöğen, Murat Kılıç, Neslihan Arslan, Ramiz Mullamusa, Cem Zeynel Kılıç, Bedir Bedir, Erkan Üçüncü, Uğur Arda Başkan, Muharrem Türkseven, Cem Cücenoğlu, Kerem Alp Kabul, Emre Şen, Mert Asker, Irmak Ecem Aydemir gibi isimler de filmin oyuncu kadrosunda bulunuyor. Filmin yönetmenliğini Hakan Algül yaparken, yapımcılığını ise BKM yapıyor.

Bursa Bülbülü Ne Anlatıyor?

Filmin konusu şu şekilde özetlenebilir:

1980’lerde, gazino kültürünün hâlâ popüler olduğu bir dönemde, Bursa’da bir çay bahçesinde şarkı söyleyen ve hayali kaset yapmak olan Cengiz, Taşkın adında biriyle tanışır. Taşkın’ın babası, ünlü besteci Şerafettin’in yaptığı bir şarkının kaseti için Cengiz’e destek olur. Cengiz, bu süreçte Taşkın ve Taşkın’ın kız kardeşi Arzu ile başına gelen komik ve talihsiz maceraları yaşar. Film, izleyicilere 1980’lerin gazino ve taverna eğlencelerini hatırlatacak.

Bursa Bülbülü Nerede Çekildi?

“Bursa Bülbülü” filminin çoğu sahnesi Erdek’te gerçekleştirildi. Erdek’in doğal güzellikleri filmde göz kamaştırdı. Erdek, film sayesinde seyircilerin dikkatini çekecektir.

Bursa Bülbülü Ne Zaman Çıkacak?

Ata Demirer’in yeni filmi “Bursa Bülbülü” çok yakında sinemalarda olacak. Hem başrolde oynayan hem de senaryoyu yazan Ata Demirer, bu filmde Bursa’nın meşhur bir şarkıcısını canlandırıyor. Film, hem komik hem de duygusal sahneleriyle izleyicileri eğlendirmeyi ve etkilemeyi hedefliyor.

Film, 6 Ekim’de vizyona girecek. Filmin yapımcılığını BKM yaparken, yönetmenliğini ise Hakan Algül üstlendi.

03 Eki 2023 - 11:56 - Yaşam