THY Ucuz Bilet Kampanyası Başladı Mı? THY Ucuz Bilet İçin Bugün Son Gün!

Türk Hava Yolları, belli zamanlarda belirli tarih aralıkları için indirimli bilet fırsatları sunuyor. Bu sefer de yeni bir fırsatın detayları paylaşıldı.

Türk Hava Yolları’nın ( THY) yeni fırsatından faydalanmak isteyenlerin biletlerini bugün veya yarın satın alması ve uçuş tarihlerini de 6 Şubat - 4 Nisan 2024 arası belirlemesi gerekiyor.

Yurt içinde uçmak isteyenler bugün veya yarın alacakları biletlerle 599 liradan başlayan fiyatlara uçabilecek.

Türk Hava Yolları Ucuz Bilet Kampanyasında Biletler Ne Kadar?

THY’nin internet sitesindeki açıklamaya göre, kampanyada bilet ücretleri “EcoFly” ücret sınıfı için 599, “ExtraFly” sınıfı için 849, “PrimeFly” sınıfı için de 899 lira olarak açıklandı.

THY Ucuz Bilet Kampanyası Tarihleri 

Bugün veya yarın satın alınacak indirimli biletler sayesinde yolcular, 6 Şubat-4 Nisan 2024 arası yurt içi uçuşlarda seyahat etme fırsatı yakalayacak. Bu kampanya, THY’nin yolcularına sunduğu cazip bir fırsat olarak değerlendirilebilir. THY ucuz bilet kampanyası bugün son buluyor. Yolcular, üç farklı ücret sınıfından birini seçerek bütçelerine uygun bir şekilde uçabilecek.

Türk Hava Yolları Ucuz Bilet Kampanyası Şartları

Kampanya, THY’nin İstanbul Havalimanı’ndan kalkan ya da inen, yurt içi, tek yönlü, direkt ve ekonomi kabin uçuşlarını kapsıyor. KKTC Ercan Havalimanı’na giden uçuşlar, kampanya dışında bırakıldı. Kampanyadan yararlanacak biletler, sadece THY’nin düzenlediği tarifeli seferlerde kullanılabilecek.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na yapılan uçuşlar, THY’nin ortak olduğu seferler ve AnadoluJet uçuşları kampanyaya dahil edilmedi. Kampanya için 98 bin 290 koltuk ayırıldı.

04 Eki 2023 - 09:39 - Gündem