Ali Koç Eşi Kim? Ali Koç Eşi Nevbahar Koç'tan Boşanıyor Mu?

Ali Koç’un Koç Holding’in başına geçeceği ve FENERBAHÇE Başkanlığı görevini bırakacağı iddiaları yeniden gündeme geldi. Ali Koç ile eşi Nevbahar Koç’un arasının açıldığı ve boşanma aşamasında oldukları da söyleniyor. Fenerbahçe’nin bu boşanmada etkili olduğu ileri sürülüyor. Peki, Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ Koç kimdir?

Ali Koç ve Nevbahar Koç çiftinin evlilikleri gündemden düşmüyor. Sosyetenin dilinde dolaşan dedikoduya göre, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Nevbahar Koç boşanma kararı aldı. Peki, Ali Koç'un eşi Nevbahar Koç kimdir? Nevbahar Demirağ nereli?

Nevbahar Demirağ Kimdir?

Nevbahar Demirağ Koç, 10 Mart 1974’te dünyaya geldi. Annesi Afet Tuğbay, 1970 Türkiye Güzellik Kraliçesi, babası Turgut Demirağ, AND Film’in sahibi. Nevbahar Demirağ, eğitim hayatını Amerika’da tamamladı. Üniversiteden sonra da Türkiye’ye dönmedi ve Los Angeles’ta yaşamaya devam etti.

21 Ekim 2005’te işadamı Rahmi Koç’un oğlu Ali Koç ile evlendi. Nikah töreni Mustafa Vehbi Koç’un evinde, Hikmet Tekçe ve Ömer Karacan’ın şahitliğinde ve sadece aile bireylerinin katılımıyla yapıldı.

Nevbahar Demirağ Koç, sanatsever bir kişilik. Önemli resim sergilerini takip ediyor. Kayınvalidesi Çiğdem Simavi’nin başkanı olduğu KÜSAV’ın (Kültür Sanat Varlıklarını Koruma ve Tanıtma Vakfı) açtığı sergilere de ilgi gösteriyor. Sporu seven Nevbahar Demirağ Koç, tenis, yüzme ve uzun yürüyüşleri seviyor.

Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği Yönetim Kurulu üyesi olan Nevbahar Koç, İrem Kınay ile birlikte Boğaziçi’ndeki 20 yalıyı anlattığı Bosphorus Private kitabını 2017 yılında yayınladı. Nevbahar Koç’un Sadberk Leyla Koç isminde bir kız çocuğu, Kerim Rahmi Koç isminde bir erkek çocuğu var.

Nevbahar Demirağ ve Tarkan Sevgili Miydi?

Tarkan, Ali Koç’un şimdiki eşi Nevbahar Demirağ ile bir yıl boyunca birlikte olmuştu. ABD ve Türkiye arasındaki uzun mesafe, ayrılmalarına sebep olmuştu. Tarkan, Nevbahar’la ilk karşılaştığı anda çok beğendiğini ve o andan itibaren ilişkilerinin başladığını söylemişti. Fakat o dönemde, Tarkan’ın hayatında başka iki kadın daha olduğu iddia ediliyordu.

Ali Koç ve Eşi Nevbahar Demirağ Koç Boşanıyor Mu?

"Sosyetenin dilinde yine Koç çiftinin boşanacağı dedikodusu dolaşıyor. Nevbahar Hanım, Paris’e tek başına gitti ve orada yaklaşık bir haftadır kalıyor. Bu yüzden dedikodu çıkmış olabilir ama zaten Nevbahar Hanım, eşinin iş yoğunluğu nedeniyle çoğunlukla tek başına seyahat ediyor.

Ama aileye yakın bir kaynak bana söyledi ki, aralarında biraz gerginlik varmış. Nedeni de Fenerbahçe’ymiş. Nevbahar Hanım, Ali Koç’un, iş dışında kalan her anını Fenerbahçe’ye harcamasından ve kendisine vakit ayırmamasından şikayetçiymiş. Ali Koç, eşinin kalbini kazanmasını bilir."

04 Eki 2023 - 12:06 - Magazin