Seyhan Soylu Kimdir? Seyhan Soylu, Engin Polat Hakkında Ne Dedi?

Seyhan Soylu, son dönemde gündemde olan isimlerden biridir. Seyhan Soylu’nun kim olduğu ve hayatı ilgi çekmektedir. Peki, Seyhan Soylu kimdir? Kaç yaşında, nereli? Seyhan Soylu’nun hayatı ve biyografisi şöyle...

Seyhan Soylu, son zamanlarda gündemde olan isimlerden biridir. Seyhan Soylu’nun kim olduğu ve hayatı ilgi uyandırmaktadır. Peki, Seyhan Soylu kimdir? Kaç yaşında, nereli? Seyhan Soylu’nun hayatı ve biyografisi nelerdir? İşte, Seyhan Soylu hakkında merak edilenler haberimizde.

Seyhan Soylu Kimdir?

Seyhan Soylu, Türkiye’de ünlü bir kişilik, siyasete de bulaşmış, trans kadın kimliğiyle tanınan bir medya figürü. Sisi olarak bilinen Seyhan Soylu, 1973 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Soylu, sanat dünyasında çok saygı duyulan bir isimdir. Birçok ünlünün menajerliğini yapmış olan Sisi lakaplı Seyhan Soylu, son zamanlarda gündemden düşmüyor. 55 yaşındaki Seyhan Soylu, 2020 yılında Rize’li iş adamı Fahri Yazıcı ile imam nikahı kıyarak evlendiği haberleriyle gündeme gelmişti.

Seyhan Soylu, Dilan ve Engin Polat Hakkında Ne Dedi?

Soylu, Polat çiftinin gerçek yüzünü ortaya çıkaracağını sık sık sosyal medya hesabından duyuruyordu. Ancak son paylaşımıyla herkesi şaşırttı. Engin Polat’la bir akşam yemeğinde anlaşan Soylu, Paris’te bir ev, bir Bentley marka araba ve 10 milyon Euro karşılığında Türkiye’yi terk ettiğini açıkladı. Paris’e gittiğini sosyal medya hesabından paylaşan Soylu, “Bu sefer de ben sizi kandırdım.” dedi.

“Sizleri kandırmak zorunda kaldım. Çünkü yaptıklarım görmezden gelindi. Cesurca risk aldığım halde alkışlanmadım. Eskiden olduğu gibi. Bu olayda da bir kahraman aradınız. Benim 20 gün önce söylediklerimi bugün başkası söyledi ve kahramanlık öyküsü yazdı. Sözlerime inanılması için yurt dışına çıkıyorum. Paris’e gidiyorum. Engin Polat bana Paris’ten ev verdi. Bir de Bentley araba ve 10 milyon euro verdi. Bu sefer de ben sizi kandırdım.” dedi. “Tüm kamuoyundan kalemini ve fikirlerini sattığım için özür dilerim.” dedi.

04 Eki 2023 - 15:26 - Magazin