Pantene Altın Kelebek 2023 Adayları Belli Oldu Mu? Pantene Altın Kelebek 2023 Ne Zaman?

Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Türkiye’nin en prestijli ödül törenidir. Adaylar, bugünden itibaren www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresinde oylanmaya başlıyor. Kazananlar, 3 Aralık’ta Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde yapılacak muhteşem törende duyurulacak.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Türkiye’nin en prestijli ödül törenidir. Hürriyet ve Pantene iş birliğiyle bu yıl 49. kez düzenlenecek olan törende, televizyon, eğlence ve müzik dünyasının en iyileri seçilecek.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde halkın oyu büyük önem taşıyor. Bu yıl 30 kategoride adaylar belirlendi ve ilk oylama bugün başlıyor. Adaylar, www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresinde oylanabilecek.

Pantene Altın Kelebek Oy Ver 2023

TV, eğlence ve müzik dünyasında öne çıkan adaylar, 23 Eylül 2022-1 Ekim 2023 tarihleri arasında www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresinde halkın oylarına sunulacak. En çok oy alan ilk 10 aday finale kalacak. Sonra ikinci oylama yapılacak.

İkinci oylama sonucunda müzik ve televizyon dünyasının usta isimleri geleneksel jüri toplantısını yapacak. Kazananlar, yüzde 70 halk, yüzde 30 jüri oylarıyla belirlenecek. Kazananlar, 3 Aralık’taki törende ödüllerini alacak.

49. Pantene Altın Kelebek 2023 Ne Zaman?

49. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni, 3 Aralık’ta Zorlu PSM’de yapılacak. Cem Davran ve Çağla Şıkel’in sunacağı ödül töreninde, heyecan ve sürprizler eksik olmayacak. Ödül töreninin en ilgi çekici kategorilerinden biri olan ‘Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü’ bu yıl 8. kez verilecek. Kazananlar, ikinci oylamanın başlamasıyla birlikte duyurulacak.

Pantene Altın Kelebek, geçen yıl "Türkiye’nin ilk erişilebilir kırmızı halısı"na ev sahipliği yapmıştı. Bu sene de bu uygulama devam edecek. Ödül töreninin, dijital canlı yayınlarla görme ve işitme engeli olanlar tarafından izlenebilmesi mümkün olacak.

04 Eki 2023 - 16:15 - Yaşam