Aile 14. Bölüm İzle! Aile Son Bölüm Full İzle!

Aile dizisi, yeni sezonuyla 3 Ekim Salı günü, bu akşam Show TV’de seyircisiyle buluşacak. Sezon finalinden sonra yeni sezonunu sabırsızlıkla bekleyen izleyiciler, heyecan içinde. Özlemin sonu geldi! Aile dizisi sevenlerle bu akşam Show TV ekranlarında kavuşuyor. Diziyi internetten izlemek isteyen, kaçıran veya tekrar izlemek isteyenler için Aile son bölüm izle ekranı araştırılıyor. İşte Aile 14. bölüm…

Yeni sezonunda, yeni bölümüyle ekranlara gelen dizi, izleyicileri heyecanlandırıyor. Bu akşam yayınlanacak olan bölümde, izleyicileri farklı duygular yaşayacakları bir hikaye bekliyor. Diziyi internetten izlemek isteyenler için; Aile dizisi 14. bölüm izle, Full HD kesintisiz izleme ekranı haberimizde...

Aile 13. Bölüm İzle

Aslan’ın ölüm tehlikesi geçirdiğini duyan Devin, hamile olduğunu Aslan’a haber verir. Aslan bu habere çok mutlu olur ama Devin bu bebeği istememektedir. Aslan, Devin’e doğacak bebekleriyle yeni bir başlangıç yapabileceklerini göstermeye çalışacaktır.

Kıymet’ten gelen bir telefon Hülya’yı harekete geçirir. Aslan da evlatlık olan çocuğun kimliğini öğrenmek için planını devreye sokar.

Aslan evlatlık olan çocuğun kimliğini öğrendiğinde karşılaştığı gerçek, Aslan ve Hülya’nın ilişkisini derinden etkiler. Bu gerçeği Cihan da duyar. Devin’in kliniğine gider. Klinikte yaşananlar sonucunda Devin, terapi seanslarını bitirme kararı alır. Yağmur ve Eko’nun isteme töreninde herkes bir araya geldiğinde tüm sırlar ortaya dökülür. Büyük bir kavganın sonunda Hülya; Devin ve Cihan’ın aylardır ona gizli gizli seans yaptıklarını Aslan’a açıklar.

Artık yüzleşme zamanı Aslan ve Cihan’adır. İki kardeş arasında o gece yaşanacak yüzleşme, aileye ait kanlı sırların çıkmasıyla büyük bir hesaplaşmaya dönüşürken; aile büyük bir felakete sürüklenmektedir.

Şimdi herkes, hayatlarını değiştirecek bir noktadadır.

Aile 14. Bölüm Full İzle

Aslan, ailesinin dağılmasının ardından onları bir araya getirmeye çalışırken; yeni bir hayat kurmak için bir marina alır. Devin ise yaşadığı acılardan sonra Aslan’la evliliğine son vermek ister. Bu nedenle bir boşanma avukatıyla görüşür.

Marinanın açılışında internete düşen bir video, kapanan yaraları tekrar açarken; herkes aynı soruyu sorar: Videoyu kim yayınladı?

Aile dizisi 14. bölümü izlemek için buraya tıklayınız.

Aile 15. Bölüm Fragman

# aile

04 Eki 2023 - 16:48 - Yaşam