Çakal Kaç Yaşında? Çakal Kimdir? Çakal ve Danla Bilic Sevgili Mi?

Makyaj videolarıyla YouTube’da ünlenen Danla Bilic’in yeni bir sevgilisi olduğu iddia edildi. “İmdat İmdat” şarkısıyla rap müzik dünyasında adını duyuran Emirhan Çakal’ın, ünlü fenomenle birliktelik yaşadığı belirtildi.

Çakal, gerçek adıyla Emirhan Çakal, rap müzik yapan bir sanatçıdır. Danla Bilic ise YouTube’da makyaj videolarıyla tanınan bir fenomendir. Danla Bilic’in doğum gününde Çakal’ın paylaştığı ve Danla Bilic’in de hikayesine eklediği fotoğraf, ikili arasında bir aşk olduğu iddialarını gündeme getirdi. 

Emirhan Çakal Kimdir? Çakal Kaç Yaşında?

Çakal, asıl adı Emirhan Çakal olan bir rap sanatçısıdır. Bursa’da 1 Ocak 2001’de doğmuştur. Rap müziğe 2020 yılında “Kanalım Yok” isimli şarkısıyla Reckol ile birlikte girmiştir. Ancak asıl ününü aynı yılın sonunda çıkardığı albümle kazanmıştır.

Çakal, 2020 yılının sonunda “Mahvettim” isimli bir tekli yayınlamıştır. 2022 yılında ise “Antrikot” ve “İmdat” isimli şarkılarıyla dikkat çekmiştir. “İmdat” şarkısı, “Paradoks” isimli albümünün de parçasıdır. 2022 yılında birkaç şarkı daha çıkaran Çakal, 2023 yılına “Kayıp Yıllarım” isimli şarkısıyla girmiştir.

Danla Bilic Kaç Yaşında?

Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Türkiye’de doğmuştur. Şu anda 29 yaşındadır.

Çakal ve Danla Bilic Sevgili Mi?

Makyaj videolarıyla YouTube’da ünlenen Danla Bilic, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme geldi. Danla Bilic, doğum gününü sevdikleriyle kutladı ve rapçi Emirhan Çakal ile samimi şekilde çekilen fotoğrafını kalp emojisiyle paylaştı.

Emirhan Çakal da “iyi ki doğdun diğer yarım.” yazarak aynı fotoğrafı hikayeler bölümünden paylaştı.

05 Eki 2023 - 14:24 - Magazin