Dijitsu Db100 Tezgahaltı Buzdolabı Nasıl, İyi Mİ? Dijitsu Db100 Tezgahaltı Buzdolabı Özellikleri ve Yorumları

Dijitsu Db100 Tezgahaltı Buzdolabı, tezgah altına sığacak şekilde tasarlanmış, 100 litre brüt hacimli, A+ enerji sınıflı bir buzdolabı modelidir. Kullanıcılar buzdolabının performansından, tasarımından ve fiyatından memnun olduklarını belirtmişlerdir. Küçük mutfaklara uygun, pratik ve ekonomik bir buzdolabı seçeneğidir.

Dijitsu Db100 Tezgahaltı Buzdolabı, küçük ve şık bir buzdolabı modelidir. Bu buzdolabı, tezgah altına sığacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede yerden tasarruf eder ve mutfakta daha fazla alan yaratır.

Dijitsu Db100 Tezgahaltı Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı?

Dijitsu Db100 Tezgahaltı Buzdolabı hakkında yapılan yorumlar ise genel olarak olumludur. Kullanıcılar buzdolabının performansından, tasarımından ve fiyatından memnun olduklarını belirtmişlerdir. Bazı kullanıcılar ise buzdolabının sesinin biraz fazla olduğunu ve dondurucu bölmesinin küçük olduğunu söylemişlerdir.

Dijitsu Db100 Tezgahaltı Buzdolabı Özellikleri

Dijitsu Db100 Tezgahaltı Buzdolabı, 100 litre brüt hacme sahiptir. Buzdolabının içinde 2 adet cam raf, 1 adet sebzelik, 3 adet kapak rafı ve 1 adet dondurucu bölmesi bulunur. Buzdolabının enerji sınıfı F dır ve yıllık enerji tüketimi 168 kWh’dir. Buzdolabının ses seviyesi ise 38 dB’dir. Dijitsu Db100 Tezgahaltı Buzdolabı, beyaz renkte olup, kapı kolu ve menteşesi değiştirilebilir. Buzdolabının boyutları ise şöyledir:

  • Yükseklik: 86 cm,
  • Genişlik: 47.2 cm,
  • Derinlik: 56 cm.

Dijitsu Db100 Tezgahaltı Buzdolabı Yorumları

"Harika bir ürün, ayda sadece 30 tl elektrik harcıyor. Soğutması çok iyi. Almanızı öneririm…"

“Bu ürün berbat, almanızı önermem. İlk olarak F enerji sınıfı ve ikinci olarak buzdolabının lastiği yanlış takılmış yani buzdolabını kapatınca arada boşluk kalıyor.”

06 Eki 2023 - 15:22 - Yaşam