Mehmet Ali Erbil ve Genç Sevgilisi Neden Ayrıldı? İşte Gülseren Ceylan'ın İsteği...

Mehmet Ali Erbil, 40 yaş küçük Gülseren Ceylan’a evlenme teklifi etmişti. Evlilik hazırlıklarına başlayan çiftin, Ceylan’ın ev istemesi yüzünden sorun yaşadığı iddia edildi. Bu iddialara ne Erbil ne de Ceylan yorum yapmadı. Ancak iddialardan kısa bir süre önce çiftin birlikte bir fotoğrafı paylaşıldı.

Mehmet Ali Erbil, 40 yaş küçük Gülseren Ceylan’a evlenme teklifi yapmıştı. Evlilik hazırlıklarına giren çiftin, Ceylan’ın sevgilisinden araba istemesi nedeniyle tartıştığı iddia edildi. Gülseren Ceylan, bu iddiaları yalanlamak için Erbil ile kahvaltı yaptığı fotoğrafı paylaştı.

Mehmet Ali Erbil ve Sevgilisi Ayrıldı Mı?

Mehmet Ali Erbil ve 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan’ın evlilik hazırlıkları yaparken istekleri bitmedi. Çift yaş farkı nedeniyle eleştiri almasına rağmen, Erbil, sevgilisine hem tektaş yüzük hem de spor araba hediye etti. Daha önce evlilik teklifi isteyip kavuşan genç kadın bir istek daha yaparak ayrılığa yol açmış.

Ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil ve evlilik hazırlıkları yaptığı Gülseren Ceylan ilişkilerini noktaladı.

Erbil’in Ceylan’ın isteklerine karşılayamaması sebebiyle ilişkinin bittiği iddia edildi. İddialara göre, Ceylan’ın hediye olarak ev istemesi çift arasında krize sebep oldu. Gülseren Ceylan, sabah Erbil ile kahvaltı yaptığı fotoğrafı paylaşarak, iddiaları yalanladı.

Gülseren Ceylan: "Parayla İlgisi Yok"

Gülseren Ceylan, Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil ile yaşıt olmasına rağmen “Durumun parasal bir boyutu yok. Onunla çok mutluyum. Hayatım boyunca hiç bu kadar mutlu olmamıştım kimsenin söyledikleri de beni ilgilendirmiyor” demişti.

09 Eki 2023 - 12:24 - Magazin