Kızılcık Şerbeti Çimen Kaç Yaşında? Kızılcık Şerbeti Çimen Kim?

SHOW TV’de ekrana gelen Kızılcık Şerbeti dizisinde Çimen karakterini Selin Türkmen canlandırıyor. Selin Türkmen rol aldığı programlar ve dizilerle ilgi çekti. Küçük yaşlardan beri oyuncu olmak isteyen Selin Türkmen hakkında bilgiler şöyle…

Kızılcık Şerbeti dizisinde Çimen rolünü Selin Türkmen üstleniyor. Selin Türkmen’in hayatı ilgi görüyor. Beğenilen oyuncular arasında bulunan Selin Türkmen, birçok dizi ve filmde oynadı. İşte Selin Türkmen hakkında bilgiler…

Selin Türkmen Kimdir?

Selin Türkmen, İstanbul doğumlu bir hukukçu ve oyuncudur. Hukuk Fakültesi’ni bitirdikten sonra oyunculuk yapmaya başlamıştır. İnstagram’da @sselinturkmenn adıyla paylaşımlar yapan Selin Türkmen’in 16,6 bin takipçisi vardır. Kızılcık Şerbeti adlı dizide Çimen rolünü canlandıran Selin Türkmen, performansıyla beğeni toplamaktadır.

Kızılcık Şerbeti Çimen Yaşı

Selin Türkmen, 2000 yılında İstanbul’da doğan bir hukuk mezunu ve oyuncudur. Oyunculuk ve Diksiyon eğitimi almıştır. 2020 yılında Sen Çal Kapımı dizisindeki rolüyle kariyerine başlamıştır. Selin Türkmen’in 44 yaşında olduğu iddiası, Vikipedi’de yanlış bilgi verilmesi nedeniyle sosyal medyada gündem olmuştu.

Oysa genç oyuncu, dizide annesini oynayan Evrim Alasya ile aynı yaşta değil, 23 yaşındadır. Selin Türkmen, sosyal medyada da aktif bir şekilde fotoğraf paylaşarak hayranlarıyla iletişim kurmaktadır.

09 Eki 2023 - 13:33 - Magazin