Gelin Evi Perisu Kimdir? Perisu Bayata Kim? Gelin Evi Son Bölüm İzle!

Gelin Evi, ekranların sevilen yarışma programı. Gelin Evi’nde yeni yarışmacılar da belli oldu. Bunlardan biri de Perisu Bayata. Peki, Gelin Evi Perisu Bayata kimdir? Instagram hesabı nerede? İşte detaylar...

Show TV’nin sevilen yarışma programı ‘Aslı Hünel ile Gelin Evi’ bu hafta Ankara’da. 5 gelin, hem hamaratlıklarını hem de iddialarını ortaya koyuyor. Haftanın sonunda birinciliği kazanan gelin, 50 Bin TL büyük ödülün sahibi oluyor!

Gelin Evi Son Bölüm İzle!

Aslı Hünel ile Gelin Evi’nin dün yayınlanan bölümünde; 24 yaşında olan ve 1 yıllık evli Perisu Bayata’nın evine konuk olundu. Programdaki diğer gelinler Perisu Gelin’in yapmış olduğu sunumundan çeyizine, ev dekorasyonundan izletilen düğün karelerine kadar farklı kategorilerde yorumlarda bulundular.

Ayrıca programın diğer kısmı olan ev sahibi gelin ile eşi arasında ilişki testi yapıldı. İlişki testini başarılı şekilde yapıp kazanan gelinlere altın, 5 gelinin hafta boyunca ev sahipliği yaparak evini ve çeyizini konuşturduğu asıl beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler veriliyor.

Aslı Hünel ile Gelin Evi, yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 12.15’te Show TV’de!

Gelin Evi Perisu Bayata Kimdir?

Perisu Bayata, Gelin Evi’nin 1140-1144. bölümleri arasında yarışan gelinlerden biri. Ankara’da yaşayan Perisu Bayata, kendini çok beğeniyor ve çok iddialı. Instagram hesabı @perisubayataa'dır.

10 Eki 2023 - 12:49 - Kadın