Didem Arslan Seher Son Bölüm İzle! Didem Arslan Yılmaz Son Bölüm!

Manisa’da 29 Nisan’da yaşamını yitiren İsmail Kür’ün ölümüyle ilgili şüpheler Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında gündeme geldi. İsmail’in vücudunda kesici alet izi olmadığı halde sevgilisi Seher’in “bıçakladım” iddiaları çelişkili bulundu. İsmail’in son giydiği elbiseler de stüdyoya getirildi.

Show TV.’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında işlenen İsmail Kür olayında Seher Sonunda İtiraf Etti. Didem Arslan Yılmaz Olayı Çözüyor. Manisa Selendi‘de işlenen ve cinayet olduğu artık son derece belli olan 29 Nisan’ 2023 tarihinde 29 yaşındaki İsmail Kür’ün şüpheli ölümü konuşuluyordu. İşte o cinayetin araştırıldığı son bölümde olanlar...

Didem Arslan Seher Olayı Nedir?

Show TV’de izleyicileri ekran başına kilitleyen Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında Manisa’nın Selendi ilçesinde 29 Nisan’da yaşamını yitiren, 29 yaşındaki İsmail Kür’ün şüpheli ölümü ele alındı. İsmail’in sevgilisi Seher ormanlık alanda başlarına gelenleri anlatmaya devam etti. Otopsi raporu ortaya çıktıktan sonra, İsmail’in ölümünün arkasındaki gizem çözülmeye başladı. İsmail’in vücudunda kesici delici alet izi bulunmaması Seher’in “bıçakladım” iddialarıyla çelişti. Ayrıca İsmail’in öldüğü gün giydiği pantolonu, çorapları ve saati de canlı yayında incelendi.

İsmail’in annesi Bediye Kür ve babası Mehmet Kür oğlunun son giydiği kıyafetleri stüdyoda görünce gözyaşlarına boğuldu. Pantolonda çok az kan olması ve kesik izine rastlanmaması kafalardaki soruları arttırdı. Seher’in İsmail ile ormanlık alanda yaşadıklarından sonra aradığı kişi olan ortak arkadaşları Faruk da dün canlı yayındaydı. Güvenlik kamerası görüntülerinde Seher’in yanına giderken “Elinde neden sopa vardı?” sorusuna sinirlendi.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme İsmail Kür’ün katilini bulmak için çalışmaya devam ediyor. Bugün saat 15.00’de canlı yayınla Show TV’de!

Didem Arslan Son Bölüm

Manisa’da yaşanan İsmail Kür vakasında Didem Arslan Yılmaz bunun sıradan bir ölüm değil bir cinayet ihtimali olduğunu düşünerek hatta inanarak olaya o şekilde yaklaştı. Çünkü İsmail’in otopsi raporunda pantolonda çok az kan olması ve kesik izine rastlanmaması kafalardaki soruları arttırdı. Hatta İsmail’in vücudunda kesici delici alet izi bulunmaması Seher’in “bıçakladım” iddialarıyla çelişmiş daha da dikkat çekmişti.

Didem Arslan Yılmaz, gerçekleri anlatmak istemeyen Seher’i itiraf etmeye zorladı. 29 Eylül 2023 tarihindeki canlı yayın programında beklenen itiraflar gelmeye başladı. Öldürüldüğü sanılan İsmail Kür’ün telefonu da ortada yoktu ve Didem Arslan Yılmaz programında “Telefonu kim aldıysa katil odur” cümlesini kurmuştu.

Seher o zaman telefonu Faruk adlı kişinin aldığını itiraf etmemiş, sürekli gerçeği gizlemişti. Son bölümde konuşmaya karar verdiğini belirtmişti. Konuşmasının nedeni Seher’in bu işte suçlu olduğunu düşünen izleyenlerin olumsuz yorumları ve geleceği hesap etmesi olduğunu söyledi. 

Seher stüdyoda “Son bombayı da patlatayım” diyerek bir itirafta bulundu. Seher, “Olay yerinden telefonu Faruk ağabey aldı“ dedi. Bu itirafı duyan yaslı anne, stüdyoda baygınlık geçirdi. Tüm Türkiye’nin yüreğini acıtan bu olayın sonunda Didem Arslan Yılmaz’ın aydınlatacağı bekleniyor.

10 Eki 2023 - 15:49 - Yaşam