Müge Anlı, Cem Koç Kimdir? Müge Anlı, Cem Koç'u Annesiyle Buluşturdu Mu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, 21 yıl boyunca annesini hiç görmeyen Cem Koç, annesi Nazan Reyis ile stüdyoda buluştu. Cem ve annesinin hasret giderme anı, izleyenleri duygulandırdı. Cem, annesine sarılırken ağladı. Nazan Reyis ise Cem’in babası hakkında şok edici bir itiraf yaptı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan 21 yaşındaki Cem Koç, annesi Nazan Reyis’i arıyordu. Cem, annesinin kendisini terk ettiğini ve babasının eşi Nilüfer’in onu yetiştirdiğini anlatmıştı.

Müge Anlı Cem Koç Kimdir?

Dün yayına telefonla katılan Nilüfer hanım, Cem’i büyüten annesi olarak konuşmuştu. Nilüfer, eşiyle evlerine misafir gelen Nazan Reyis arasında yaşanan ihaneti ve bu ihanetin sonucu olarak Cem’in doğduğunu anlatmıştı. Cem’i kendi çocukları gibi sevip yetiştirdiğini ve Cem’in öz annesini bulmak istediğini duyunca çok üzüldüğünü söyleyen Nilüfer, “Nazan, eşimin teyzesinin amcasının kızı. Nazan’ın çocuklarını terk edip başka yerlere gittiğini biliyorum.” dedi.

Nilüfer hanım, Cem’i nasıl büyüttüğünü “Çocuğun suçu yoktur diyerek baktım büyüttüm.” cümleleriyle ifade etmişti. Cem’in öz annesini bulmak için programa katılmasına kırılan Nilüfer hanım, “Sen beni çok üzdün.” diyerek ağladı. Nilüfer, “Ben Cem’e annesinin fotoğrafını saklamadım verdim. Ben ona istediğin zaman anneni arayabilirsin dedim. Nazan, eşimle birlikteyken başka biriyle evliydi ve çocukları vardı.” diye konuştu.

Müge Anlı Cem Koç Olayı

Cem, öz annesi Nazan’a ulaşmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Cem, “Anne seni görmek istiyorum artık. Bir kere kokunu duymak ve seni kucaklamak istiyorum. İnsan öz annesini arar. Zor durumda isen ben sana destek olurum.” diye annesine seslendi. Programa telefon eden Erol bey, “Nazan benim baldızımın kızı. Ben Nazan’ın yerini bulabilirim.” diye yardım teklif etti. Cem’in annesi Nazan Reyis, çok geçmeden bulundu.

Cem Koç, 21 yıl sonra annesiyle Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kavuştu. Nazan hanım, telefonda “Bana Cem’in kalp hastası olduğunu ve öldüğünü söylediler. Cem’i görünce şaşırdım, bana çok benziyor.” dedi. Cem, “Artık sona geldim. Seni bulmam lazım anne.” diye annesine yalvardı.

Nazan Reyis, “Cem’in 4 kardeşi daha var. Ben Cem’i isteyerek bırakmadım, babası zorla aldı götürdü. Bana Cem’in hayatını kaybettiğini söylediler.” diye anlattı. Cem, “Çok yalnızım.” diyerek annesini arama nedenini açıkladı. Nazan hanım, oğlu Cem’le görüşmek istediğini ve en yakın zamanda buluşabileceklerini söyledi.

Nazan Reyis Şok İtirafta Bulundu!

Cem Koç, annesi Nazan Reyis ile Müge Anlı ile Tatlı Sert programında stüdyoda buluştu. Cem Koç, annesine kavuştuğu anda ağlamaya başladı. Nazan Reyis ise “Ben kimseye yuva yıkmadım.” diye konuştu. Nazan Reyis’in Cem’in babası hakkında yaptığı itiraf, herkesi şoke etti. Cem’in babasının kendisine zorla sahip olduğunu söyleyen Nazan Reyis, yaşadığı korkunç günleri şöyle anlattı:

“Ben Cem’i programa çıkmasa asla bulamazdım çünkü babası bana öldü dedi.” diyen Nazan Reyis, “Cem’in babası beni iki kere hamile bıraktı, ilkinde kürtaj yaptırdım. İkincisinde yakalandım ve kürtaj olamadım ve Cem doğdu.” dedi.

11 Eki 2023 - 11:16 - Kadın