Gelin Evi 10 Ekim 2023 İzle! Gelin Evi Merve İçen Kimdir?

Gelin Evi, milyonların ilgisini çeken bir yarışma programıdır. Yeni bölümünde yarışan gelin adaylarından biri de Merve’dir. Gelin Evi Merve İçen kimdir? Instagram hesabı haberimizde bulabilirsiniz.

Gelin Evi, Aslı Hünel’in sunumuyla ekrana gelen bir yarışma programıdır. Yeni haftada beş gelin adayı verilen süre içinde en yüksek puanı alarak finalde avantaj sağlamak ve ödülü kazanmak için yarışıyor. Bu gelin adaylarından biri de Merve İçen’dir. Merve İçen hakkında çok sayıda merak edilen soru var. Peki, Gelin Evi Merve İçen kimdir? Instagram hesabı haberimizde bulunuyor.

Gelin Evi Merve İçen Kimdir?

Merve İçen, bu hafta birincilik için mücadele edecek olan bir sosyal medya fenomenidir. 130 binin üzerinde kişi onu takip ediyor. Paylaştığı videolar ve fotoğraflar çok beğeniliyor. Bir kız çocuğu annesidir. Instagram hesabı @merveiceen’dir.

Gelin Evi 10 Ekim 2023 İzle!

Aslı Hünel ile Gelin Evi’nin 10 Ekim bölümüne; 30 yaşındaki, 6 yıllık evli Merve İçen’in evine misafir olundu. Merve Gelin, 11 yılda sadece 10 defa annesini görebilmiş biri. Merve Gelin’in duygusal hikayesi izleyicilerin gözlerini yaşarttı. Aslı Hünel, Merve Gelin’i annesiyle buluşturmak için çaba gösterdi ve o büyük buluşma gözyaşları ile gerçekleşti.

11 Eki 2023 - 14:55 - Kadın