Adım Farah 17. Bölüm İzle! Adım Farah Son Bölüm Tek Parça İzle!

Adım Farah dizisi, Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in başrollerini üstlendiği bir FOX TV dizisidir. Adım Farah 17. bölümde “Birbirimize İhtiyacımız Var!” sözleriyle heyecan yarattı. Tahir, Behnam ve Farah arasında yaşananlar izleyicileri şaşırttı. İşte merakla beklenen Adım Farah 17. bölüm canlı yayın ekranı…

Adım Farah dizisi, FOX TV’nin sevilen yapımıdır. Dizinin yeni bölümü izleyicileri heyecanlandırdı. 11 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekrana gelecek Adım Farah dizisinde büyük sürprizler olacak. Behnam’ın inşaattan attığı Tahir’i beklenmedik biri kurtaracak. Farah ise Tahir’in hayatını kaybettiğini sanarak büyük bir acı yaşayacak. Bunların hepsi ve daha fazlası Adım Farah 17. bölümde…

Adım Farah Yeni Bölüm Full HD İzle!

Behnam’ın inşaattan ittiği Tahir’i ummadığı biri kurtaracak. Farah ise Tahir’in yaşamını yitirdiğini sanarak büyük bir yıkım yaşayacak. Behnam, Farah’ı aciz ve zayıf bırakmaya çalışırken onu kaybetme endişesiyle karşılaşarak ona olan sevgisini bir kez daha fark edecek. Farah ve Tahir ise vazgeçmeden, birbirlerinden habersiz, Behnam ve zorluklarına karşı savaşmaya başlayacak.

Tahir bu uğurda kendisine güvenen Mehmet’i bile feda etmekten kaçınmayacak, Behnam’ın gücünü sarsacak çok önemli bir bilgiye ulaşacak. Vera ise eşi Ali Galip’in kaybının üzerinden bir yıl geçtiği için gaiplik davası açarak mirasını devreye sokmak isteyecek. Ancak Ali Galip’in mirasında her şeyi değiştirecek iki sürpriz onları şaşırtacak.

Adım Farah Son Bölümü İzle!

Adım Farah dizisinin 18. bölümünde; Tahir bir yıl sonra hapisten çıkar. Farah’ın kendisinden boşanmak istemesine anlam veremez. Farah’ın Behnam’ın baskısı altında mı böyle davrandığını, ondan ve kendisine zarar vereceklerinden mi korktuğunu öğrenmek ister.

Tahir, Farah’ı çok sevdiği için onu asla bırakmayacak. Peki ya Farah… Bir yıl içinde, Tahir’i unutmuş mudur? Tahir bunu bilmek zorundadır. Farah’la baş başa kalabileceği bir zaman bulmalı, onunla her şeyi konuşabileceği bir an yakalamalıdır. Behnam’ın annesi Rahşan ise Farah’ın varlığına katlanamaz ve oğlunun bu genç kadına olan hislerinin her geçen gün arttığını üzülerek görür. Farah’tan kurtulmak için yaptığı bir plan ise beklenmedik bir şekilde işe yarar.

Adım Farah Oyuncuları

  • Ali Sürmeli
  • Demet Özdemir
  • Derya Pınar Ak
  • Engin Akyürek
  • Feyyaz Duman
  • Fırat Tanış
  • Sera Kutlubey

Adım Farah 17. Bölüm Fragman

11 Eki 2023 - 16:22 - Gündem