Derya Yıldırım Müge Anlı'da Bulundu Mu?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Derya Yıldırım kayıp olarak aranıyor. Eskişehir'den yayına katılan Annesi Deniz Hanım kızını arıyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kayıplar bulunuyor, esrarengiz cinayetlerin perdesi aralanıyor. 

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumu ile gerçekleşen program ATV ekranlarında sabah 10:00'da başlıyor.

KAYIP DERYA YILDIRIM OLAYI NEDİR?

Eskişehir'de 2 çocuk annesi Derya Yıldırım'dan 6 gündür haber alınamıyor. Derya Yıldırım'ın annesi Deniz Hanım Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak kızının bulunmasını istiyor. 

Derya’nın annesi Deniz Hanım, “Ne yapacağımı bilemedim size geldim. Derya lütfen gel. Benim dışında kimsen yok. Derya’nın eşi Eskişehir’de evinde çocuklarına bakıyor. İlhan’ın Adana’da yaşadığını öğrendim. İlhan beni telefonla aradı, ‘Teyze ben sana bir şey söyleyeceğim. Senin kızına oyuncak, yiyecek, üst baş aldım. Ben ona 40 bin lira para verdim’ dedi. Ben inanmadım. Sonra İlhan, damadımı aramış, ‘Senin hanım benimle kaçacak, benimle gidecek’ demiş. İlhan beni aradıktan sonra kızım kayboldu. Kocası, İlhan’ın söylediklerine inanmadı. Ben İlhan’ı tanımıyorum, hiç yüz yüze görmedim. Kızım bana derdini anlatmadı. Benden her şeyini saklıyordu. İlhan aradıktan sonra şikayet ettik” dedi.

Müge Anlı 15 Kasım 2023 İzle

16 Kas 2023 - 01:39 Eskişehir- Gündem