Teklifi İlk Kez Açıkladı Mauro Icardi İtirafı Geldi

Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi'nin eşi daha önce itiraf etmediği bir durumu itiraf etti.

Haber albümü için resme tıklayın

Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi'nin eşi daha önce itiraf etmediği bir durumu itiraf etti.

Sarı kırmızılıların Arjantinli yıldızı Mauro Icardi'nin eşi ve menajeri Wanda Nara itiraf tufanına devam ediyor. Yıldızlarla Dans programında itiraflarda bulunan Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara dikkat çeken detayı açıkladı.

Icardi'nin bonservisiyle Galatasaray'a transferinin ardından İstanbul'da yaşamaya başlayan Wanda Nara, Yıldızlarla Dans programı için ülkesi Arjantin'de yaşamak zorunda kalıyor. Yıldızlarla Dans programda yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düşüyor.

Wanda Nara hastalık sürecinde yaşadıklarını duyanlar kulaklarına inanamıyor.

Wanda Nara teşhisin ilk konulduğu günleri şöyle anlattı; "Bazen doğanın blge olduğunu ve bu hastalıkla ailemden birinin değil de benim yüzleşmek zorunda kalmamın bir nedeni olduğunu düşünüyorum.
İlk başlarda öyle bir darbe aldım ki felç oldum. Klinikten döndüğümde dört gün boyunca odamda kilitli kaldım, dışarı çıkmadım. Sadece Mauro bana yemek getirmek için içeri girerdi. Mauro her şeyi fark etti ve benimle ilgilendi. Beni en çok destekleyen kişi oydu ve hala da öyle."
Size daha önce söylemediğim bir şey söyleyeceğim. Mauro bana tekrar evlenme teklif etti. Birlikte geçirdiğimiz 10 yıldan sonra! Henüz bir şey belirlemedik ama teklifi almak güzeldi. Oturup organize edecek zamanımız bile olmadı. Arjantin'de olacağına kesin gözüyle bakıyorum."

16 Kas 2023 - 19:21 - Spor