İstanbul İçin Son Çağrı Konusu? İstanbul İçin Son Çağrı Ne Zaman?

Netflix, yeni bir Türk filmi olan İstanbul İçin Son Çağrı’nın resmi fragmanını izleyicilerle buluşturdu. Filmde Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat gibi tanınmış oyuncular başrolü paylaşıyor. Peki filmin konusu nedir? Film, izleyicilerin karşısına ne zaman çıkacak? İşte detaylar...

Netflix’in yeni Türk filmi olan İstanbul İçin Son Çağrı’nın fragmanı izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda Gönenç Uyanık, senaryo kaleminden ise Nuran Evren Şit bulunuyor. Filmde Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi ünlü oyuncular başrolü paylaşıyor.

İstanbul İçin Son Çağrı Konusu

Türk yapımı olan İstanbul İçin Son Çağrı filminin konusu şöyle:

"New York’ta bir gecelik kaçamak… İstanbul’dan New York’a uçarken havaalanında rastgele tanışan Serin ve Mehmet, New York’ta tutkulu, çarpıcı ve unutamayacakları bir maceraya atılırlar. Serin ve Mehmet hayatlarının en özel saatlerini birlikte yaşarken aralarındaki tek engel, ikisinin de başka birine ait olmalarıdır."

İstanbul İçin Son Çağrı Ne Zaman

Netflix’in yeni filmi ‘İstanbul İçin Son Çağrı’, 24 Kasım’da dünyanın dört bir yanında Netflix’te izleyiciyle buluşacak. Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in oynadığı film, New York’ta bir gecelik aşk yaşayan iki evli insanın hikayesini anlatıyor. Filmin heyecan verici fragmanı da yayınlandı.

İstanbul İçin Son Çağrı Oyuncuları

Beren Saat - Serin

Kıvanç Tatlıtuğ - Mehmet

Senan Kara - Psikolog

İstanbul İçin Son Çağrı Gala

Netflix’in ‘İstanbul İçin Son Çağrı’ filmi, 24 Kasım’da dünyayla eş zamanlı olarak Netflix’te gösterime girecek.

Film, New York’ta Paris Theatre’da (Paris Tiyatrosu) özel bir gösterimle tanıtıldı. Netflix’in Kamu Politikaları Başkan Yardımcısı Dean Garfield ve Netflix Türkiye, Benelüks ve CEE Bölgesi İçerik Başkan Yardımcısı Michael Azzolino’nun davetlisi olarak katılan gösterimde film ekibi de hazır bulundu.

Filmde başrolleri paylaşan Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, yönetmen Gönenç Uyanık ve senarist Nuran Evren Şit ile birlikte film hakkında konuştu.

İstanbul İçin Son Çağrı Fragman

Netflix'te yayınlanacak olan İstanbul İçin Son Çağrı filminin resmi fragmanı yayınlandı.

17 Kas 2023 - 10:42 - Gündem