Zuhal Topal'la Yemekteyiz Nalan Kimdir? Yemekteyiz Nalan Toprak İnstagram

Zuhal Topal'la Yemekteyiz, Türkiye'nin en popüler yarışma programlarından biri olarak yeni haftaya giriyor. Yarışmaya katılacak isimler de açıklandı ve Nalan Toprak bu hafta ekranlarda olacak. Zuhal Topal'la Yemekteyiz Nalan Toprak kimdir? Detaylar...

Zuhal Topal’la Yemekteyiz, Türkiye’nin en sevilen yarışma programlarından biri olarak yeni haftaya başlıyor. Zuhal Topal’ın sunuculuğunu yaptığı programda yine çok rekabetçi yarışmacılar var ve büyük ödülü almak için ellerinden geleni yapacaklar. Bu hafta ekranlara gelecek bir isim herkesin ilgisini çekiyor. Nalan Toprak bu hafta boyunca birinci olmaya çalışacak ve hakkında çok sayıda araştırma yapılacak. Peki, Zuhal Topal’la Yemekteyiz Nalan Toprak kimdir? Instagram hesabı haberimizde bulunmaktadır.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Nalan Toprak Kim?

Nalan Toprak, İrem Yaray ile kavga ettiği sahnelerin yer aldığı fragmanda görünen bir yarışmacıdır. Daha önce fizyoterapist ve futbol hakemliği mesleklerini yapmıştır. Alt liglerde hakemlik yapmıştır.

Kadınlar tarafından hep çekememezlik gördüğünü iddia etmiştir. Şimdilerde güzellik ve bakım sektöründe çalışmaktadır. Galatasaray taraftarıdır ve 33 yaşındadır. Instagram hesabı @topraknalan’dır.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Son Bölüm Puanları

Zuhal Topal’la Yemekteyiz, TV8’de saat 16.00’da başlayacak ve İrem’in zorlu bir günü olacak. Çiçeğinde ve tabağında kıl bulunması herkesi rahatsız etti. Nalan ile arasında peçete krizi çıktı. Rakibini masadan kovmak zorunda kalan İrem’in aldığı puanlar merak konusu.

İrem’in bugün yarıştığı puanların nasıl olacağı büyük bir merak uyandırıyor. Rakiplerinin puan verme konusunda cimri davranabileceği düşünülüyor çünkü yarışmada çok beğenilen yemekler bile yüksek puan alamadı. Bu yüzden en iyi performansını sergilemesi gerekiyor. İrem’in aldığı puanlar haberimize dahil edilecektir.

20 Kas 2023 - 14:46 - Kadın