Nihal Candan'ın Eşi Kim? Nihal Candan Evli Çıktı! Mehmet Faruk Çiçek Kimdir?

Nihal Candan, suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından kardeşi Bahar Candan ile birlikte tutuklanan ünlü bir sosyal medya fenomenidir. Nihal Candan’ın 4 ay önce evlendiği haberleri gündeme gelirken, Nihal Candan’ın eşi kimdir sorusu da merak ediliyor.

Nihal Candan, kardeşi Bahar Candan ile birlikte suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından dolayı tutuklanan ünlü bir sosyal medya fenomenidir. Nihal Candan’ın tutuklanmasından kısa bir süre önce evlendiği ortaya çıktı. Nihal Candan’ın eşi, Mehmet Faruk Çiçek isimli bir iş adamıdır. Mehmet Faruk Çiçek, 1979 yılında İstanbul’da doğmuş ve tekstil sektöründe çalışmaktadır. Nihal Candan kiminle evlendi, eşi kimdir? Mehmet Faruk Çiçek kim, kaç yaşında ve nereli? Bu soruların cevapları haberimizde…

Nihal Candan Kocası Kim?

Suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından dolayı Dilan Polat ve Engin Polat’ın ardından Bahar ve Nihal Candan kardeşler de tutuklandı. İki kardeş, tutuklandıklarını öğrenince gözyaşlarına boğuldu ve sinir krizi yaşadı. Nihal Candan’la ilgili çıkan bir gerçek ise magazin dünyasını sarsacak cinstendi.

Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler, suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından gözaltına alındıktan sonra mahkemeye sevk edildi. Mahkeme, iki kardeşin tutuklanmasına karar verdi. Nihal Candan ve Bahar Candan, tutuklandıklarını duyunca ağladılar ve sinir krizi geçirdiler. Nihal Candan’ın ise kısa bir süre önce evlendiği ortaya çıktı.

Nihal Candan Eşi Mehmet Faruk Çiçek Kimdir?

Nihal Candan, suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından tutuklanan ünlü bir sosyal medya fenomenidir. Nihal Candan’ın tutuklanmasından kısa bir süre önce evlendiği ortaya çıktı. Nihal Candan, 28 Temmuz’da iş insanı Mehmet Faruk Çiçek ile nikah kıydı.

Nihal Candan’ın evliliği hakkında hiçbir paylaşım yapmadığı belirtildi. Nihal Candan’ın nikah görüntüleri de Show Haber’de yayınlandı. Nikah şahitleri ise Candan kardeşlerin anne ve babası oldu. Mehmet Faruk Çiçek, gözaltı sürecinde evinde bulunuyordu ve işlemlerden sonra serbest kaldı. Ancak Çiçek, eşi Nihal Candan’a destek olmadı ve suskunluğunu korudu.

Mehmet Faruk Çiçek, Nihal Candan’ın eşi olan bir iş adamıdır. Nihal Candan, suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından tutuklanan ünlü bir sosyal medya fenomenidir. Mehmet Faruk Çiçek, 1979 yılında İstanbul’da doğmuş ve tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir. Mehmet Faruk Çiçek ve Nihal Candan, 28 Temmuz 2023 tarihinde evlenmişlerdir.

21 Kas 2023 - 12:06 - Magazin