Esra Erol'da Sokaklarda Yaşayan Sezer 14 Yıldır Görmediği Annesini Arıyor! Esra Erol Sezer Göl Kimdir?

Sakarya'da sokaklarda yaşamak zorunda kalan ve Uzun çarşı esnafının yanında kalan 21 yaşındaki Sezer, ATV'de Esra Erol'un programına katıldı. Sezer, 14 yıldır görmediği annesini bulmak için Esra Erol'a başvurdu ve duygusal anlar yaşadı.

Esra Erol’da, ATV’nin sevilen programı, yine Türkiye’nin gözünü yaşarttı. Sezer Göl’ün dramı, herkesi derinden etkiledi. Sezer, 7 yaşından beri annesi İlknur Görümlü’yü arıyordu. Sezer’in yaşadıkları ise şöyle anlatıldı...

Esra Erol Sezer Kimdir?

Sakarya’da sokaklarda yaşamak zorunda kalan ve uzun çarşı esnafının yanında kalan 21 yaşındaki Sezer, ATV’de Esra Erol’un programına katıldı. Sezer, 7 yaşındayken babasını kaybettikten sonra annesi tarafından yurda verilmiş ve yüzde 25 zihinsel engelli olarak yaşamını sürdürmüştü.

Sezer, Faruk Avcı adlı bir esnafın dikkatini çekmiş ve uzun çarşı esnafının yardımıyla günlük ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmıştı. Ancak Sezer’in en büyük isteği, 14 yıldır hiç görmediği annesini bulmaktı. Esra Erol’un programında Sezer, annesini aramak için duygusal bir çağrıda bulundu ve gözyaşlarına hakim olamadı.

Sezer’in dramı, milyonlarca izleyiciyi yürekten etkilerken, Esra Erol’un programında Sezer’in annesi İlknur Görümlü’nün bulunması için çalışmalar da yoğun bir şekilde devam ediyor. Sezer, sevgiye olan açlığını ve annesine olan hasretini Türkiye ile paylaştı. Esra Erol’un sorularını cevaplarken duygulanan Sezer, annesini bulmak için umudunu asla yitirmediğini söyledi.

21 Kas 2023 - 14:10 - Kadın