Koray Pehlivanoğlu Kimdir? Koray Pehlivanoğlu, Gazzeli Baba Hakkında Ne Dedi?

#KorayPehlivanoğlututuklansın hashtagi sosyal medyada aniden popüler oldu. Bu durumun nedeni ve Koray Pehlivanoğlu'nun kim olduğu merak konusu oldu.

#KorayPehlivanoğlututuklansın etiketi Twitter’da bir anda en çok konuşulan konu oldu. Bu etiketin neden gündeme geldiği ve Koray Pehlivanoğlu’nun kim olduğu birçok kişi tarafından merak edildi. Koray Pehlivanoğlu, bir sosyal medya fenomeni ve yazar olarak tanınıyor. Ancak son zamanlarda yaptığı paylaşımlar ve söylediği sözler nedeniyle büyük tepki çekiyor.

Koray Pehlivanoğlu Kim?

Twitter’da #KorayPehlivanoğlututuklansın etiketi bir anda en çok konuşulan konu oldu. Bu etiketin neden gündeme geldiği ve Koray Pehlivanoğlu’nun kim olduğu birçok kişi tarafından merak edildi. Koray Pehlivanoğlu, internet üzerinde iş insanı olarak tanınan ve 66 binden fazla sosyal medya takipçisi olan bir kişi.

YouTube’da da videolar yayınlayan Koray Pehlivanoğlu, son zamanlarda yaptığı paylaşımlar ve söylediği sözler nedeniyle büyük tepki çekiyor. #koraypehlivanoğlututuklansın etiketi, Twitter kullanıcılarının bu tepkisini göstermek için kullandığı bir hashtag oldu.

Koray Pehlivanoğlu Neden Gündem Oldu?

Gazze’ye yönelik İsrail saldırıları nedeniyle binlerce insan hayatını kaybetti. Ölenlerin arasında en çok acı veren ise suçsuz çocuklar. Bir baba, kızının ölü bedenine sarılırken çekilen fotoğrafını ve kızının küpesini sakladığını söylerken çekilen videoyu paylaşan Koray Pehlivanoğlu, sosyal medya hesabından “Kızım beni cennete götürecek orada Hurilere kavuşacağım diye sevinen bir baba.” diye yazdı. Pehlivanoğlu’nun bu paylaşımına sosyal medya kullanıcıları büyük tepki gösterdi. #koraypehlivanoğlututuklansın etiketi, bu paylaşım yüzünden gündem oldu.

27 Kas 2023 - 11:37 - Gündem