Çobanı Öldüren Koç Videosu Gündem Oldu! Ekim Ayında Ölü Bulunan Çobanın Katili Koç Çıktı

Çin'de bir çobanın ahırda ölü bulunması olayını inceleyen ekipler, kamera kayıtlarını izledi. Kayıtlarda çobanın, bakımını yaptığı koç tarafından saldırıya uğrayarak hayatını kaybettiği görülüyor. Olay anları korkunç sahneleri andırıyor.

Bir çobanın ahırda cansız bedeni Ekim ayında bulundu. Çobanın ölüm sebebi yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıktı. Çobanın, ahırdaki koçlardan birinin başına vurması sonucu beyin sarsıntısı geçirerek öldüğü anlaşıldı.

Çobanı Koç Öldürdü

Çin’de Ekim ayında yaşanan bir olayda, bir çobanın ahırda ölü olarak bulunması şaşkınlık yarattı. Çobanın ölüm nedeni yapılan araştırmalarla ortaya çıkarıldı.

Çobanın, ahırdaki bir koçun saldırısına maruz kalarak beyin sarsıntısı geçirdiği ve hayatını kaybettiği belirlendi. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, koçun çobana arkadan gelip vurduğu, çobanın yere düştüğü, sonra ayağa kalktığı ve koçun yeniden saldırdığı, sonunda çobanın yerde kımıldamadığı ve koçun saldırıyı bıraktığı anlar görülüyor.

Görüntülerde ayrıca, koçun çobanın hareketsiz kaldığı anlara kadar saldırmaya devam ettiği dikkat çekiyor. Çobanın ahırda cansız halde bulunduğu, hastaneye götürüldüğü ancak yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

Çobanı Öldüren Koç Videosu

Kayıtlarda, koçun çobana saldırıp boynuzladığı ve çobanın yere düşüp kalkamadığı görülüyor. Çoban, aldığı darbeler nedeniyle beyin kanaması geçirerek öldü. Bu olay, kısa sürede sosyal medyada çok izlenen bir video haline geldi.

27 Kas 2023 - 12:12 - Dünya