Gelin Evi Ece Aygen Ergün Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm

Gelin Evi, Türkiye’nin en popüler yarışmalarından biri. Yeni haftada beş yarışmacıdan biri de Ece Aygen Ergün oldu. Gelin Evi Ece Aygen Ergün kimdir? Instagram hesabı haberimizde.

Gelin Evi, Aslı Hünel’in sunumuyla izleyicilerin beğenisine sunulan bir yarışma programı. Yeni haftada beş yarışmacı kendi gününde birincilik için mücadele edecek. Yarışmacılardan biri de Ece Aygen Ergün olarak belirlendi. Kendisi hakkında merak edilenler araştırılıyor. Gelin Evi Ece Aygen Ergün kimdir? Instagram hesabı haberimizde.

Gelin Evi Ece Kim?

Bugün rakipleriyle yarışmaya başlayacak ve kamera önünde birincilik için ter dökecek olan Ece Aygen Ergün, 3 farklı üniversitede eğitim gördü. İzmir’de yaşıyor. Kişisel antrenörlük ve pilates eğitmenliği yapıyor.

Ayrıca anestezi alanında da çalışıyor. Vücut geliştirmeye ilgi duyuyor ve eşi Batuhan da aynı alanda çalışıyor. Instagram hesabı [burada].

Aslı Hüner İle Gelin Evi Son Bölüm İzle

Gündüz kuşağının en sevilen programlarından Aslı Hüner ile Gelin Evi'nin bugün 1175. bölümü ekranlara geldi. Bu bölümde yeni yarışmacılarla yeni haftaya başlanıldı. Bölümün tamamını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

27 Kas 2023 - 15:20 - Kadın