Yemekteyiz Rüveyda Kimdir? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Rüveyda Egeli İnstagram

Zuhal Topal’la Yemekteyiz, yeni haftasına bugün başlıyor. Bu haftanın yarışmacılarından biri de Rüveyda Egeli. Peki, Zuhal Topal’la Yemekteyiz Rüveyda Egeli kimdir? Instagram hesabı haberimizde.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz, yeni bir haftaya bugün başlıyor. Bu haftanın yarışmacılarından biri de Rüveyda Egeli. Rüveyda Egeli hakkında fragman yayınlandıktan sonra merak edilenler araştırılıyor. Peki, Zuhal Topal’la Yemekteyiz Rüveyda Egeli kimdir? Instagram hesabı haberimizde.

Yemekteyiz Rüveyda Egeli Kimdir?

Rüveyda, bu haftanın yarışmacılarından biri olarak birincilik için yarışmaya başladı. Rüveyda, rakipleriyle muzip ve özgün tavırlarıyla ilgi çekti. Her olaya yorum yapan genç isim, bir ara çekirdek yiyerken görüldü. Hatta bir tartışma sırasında “Çekirdek var mı?” diye sorduğunda Zuhal Topal güldü.

Rüveyda, yarışmada olduğu kadar hayatında da dikkat çeken bir isim. Rüveyda’nın soyadı Egelidir. 36 yaşındadır. İzmir Tirelidir. 3 çocuk annesi ve bekardır. İzmir’de yaşıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde otobüs şoförlüğü yapıyor.

Yemekteyiz Rüveyda İnstagram

Yarışmada gördüğü güzel yarışmacıya sosyal medya üzerinden ulaşmak isteyen izleyiciler, internet üzerinden araştırma yaparak kendisi hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. Rüveyda, binlerce kişi tarafından takip edilen bir sosyal medya fenomeni. Rüveyda’nın Tiktok ve Instagram hesapları şöyle:

  • Instagram hesabı: @kaptan.ruveyda.izmir
  • Tiktok hesabı: @kaptan.ruveyda.izmir

27 Kas 2023 - 15:57 - Kadın