Aile Son Bölüm İzle! Aile 22. Bölüm Full İzle

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un başrollerini üstlendiği Aile dizisi, 22. bölümüyle 28 Kasım Salı akşamı Show TV'de yayınlanacak. Ahmet Katıksız'ın yönetmenliğini yaptığı dizi, ilk bölümünden itibaren izleyicileri kendine bağladı. Dizi, profesyonel oyuncu kadrosu ve sıra dışı hikayesiyle de ilgi gördü.

Aile dizisi, 22. bölümüyle 28 Kasım Salı akşamı Show TV’de izleyiciyle buluşacak. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yıllar sonra yeniden bir araya geldiği, Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Ece Yörenç yazıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Ahmet Katıksız yapıyor.

Aşkın gücünü ve zorluklarını anlatan dizinin 22. bölümünü kaçırmak istemeyenler, internetten ‘Aile 22. bölüm izle, SHOW TV Aile ilk bölüm full izle - Aile dizisi canlı izle 22. bölüm tek parça’ gibi aramalar gerçekleştiriyor. Aile dizisinin 22. bölümü hakkında merak edilenler haberimizde…

Aile Yeni Bölüm İzle

Soykanlar yeni bir hayata adım atarken; Aslan ve Devin aralarındaki aşkı sürdürürler. Devin, ikisinin de mutlu olması için bir teklifte bulunur: Çift terapisi yapmak. Hülya ise eski gücüne kavuşmak için plan yapar. İlk işi ise çiftlik evinin arazisini geri almaktır.

Devin’in hamilelik testinin sonucu belli olur. Devin hastaneye koşarken; Bedri ve İlyas’ın işbirliği yaptığını öğrenen Aslan, onları birbirine düşürecek bir plan yapar. Aslan ve Devin, anne baba olabileceklerini duyunca, hayatlarında yeni bir sayfa açarlar. Bebeklerini, kendilerine ait bir evde büyütmek isterler.

Aslan, hayalindeki evi aramaya başlarken; ikili, bu kararlarını aileleriyle paylaşır. Oğlunun kendisinden uzaklaşacağını düşünen Hülya, herkesin gözü önünde bayılır. Devin, Hülya’nın bu halinin psikolojik olduğunu söylerken; Aslan ise annesinin duygusal baskı yaptığına inanır.

Aile Fragman

28 Kas 2023 - 18:02 - Gündem