3391 Kilometre Filmi Ne Zaman Çıkacak? 3391 Kilometre Konusu?

Beyaz Alkoç'un kitapları milyonlarca okurun beğenisini kazanmıştı. Şimdi ise yazarın 3391 adlı romanı filme çekiliyor. Filmin çalışmaları geçen aylarda başladı ve oyuncu kadrosu belli oldu. Alkoç'un hayranları kitabın sinemaya nasıl yansıyacağını merakla takip ediyor. Peki, 3391 kilometre filmi ne zaman vizyona girecek? 3391 kilometre filmi ne zaman çıkacak?

Beyza Alkoç’un her kitabıyla okurların ilgisini çeken 3391 romanı, sinemaya uyarlanıyor. Kitabın hayranları, 3391 filminin ne zaman vizyona gireceğini sabırsızlıkla araştırıyor. Filmde kitabın heyecanını ve duygusunu yaşamak isteyenler, bilet almak için şimdiden hazırlanıyor. Peki, 3391 kilometre filmi ne zaman çıkacak? 3391 kilometre filmi ne zaman vizyona girecek? İşte, 3391 kilometre filmi hakkında bilgiler ve ayrıntılar…

3391 Kilometre Filmi Ne Zaman Çıkacak?

3391 Kilometre kitabının filmi ne zaman vizyona gireceği merak konusu. Beyaz Alkoç’un kitaplarına hayran olanlar, filmin hazırlıklarının başladığını duyunca sevindi. Beyza Alkoç, İnstagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu haberi sizinle paylaşmak için çok heyecanlıyım. Nihayet o gün geldi” dedi. Filmin detayları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Son olarak 3391 filminin kapağı da hazırlandı.

Filmin nerede çekileceği ise Alkoç’un paylaşımından anlaşıldı. Alkoç, paylaşımında şöyle yazdı:

“Hayalini kurduğum satırların kahramanı, sevgili İzmir’im”

Bu paylaşımlara bakarak 3391 Kilometre filminin çekimlerinin İzmir’de gerçekleştirileceği tahmin ediliyor.

391 Kilometre kitabı, okurların büyük ilgisini görmüştü. Şimdi ise kitabın filmi, 12 Ocak’ta sinemalarda olacak. Beyza Alkoç, İnstagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu haberi sizinle paylaşmak için çok heyecanlıyım. Nihayet o gün geldi” dedi.

3391 Kilometre Konusu

3391 Kilometre kitabının film uyarlamasının konusu da ilgi çekicidir. 3391 Kilometre filminde, hiç yüz yüze gelmeden ve seslerini duymadan, aylarca süren bir iletişim kuran Ege ile İzmir’in aşkı anlatılacaktır. Ege ile İzmir, birbirlerinden binlerce kilometre uzakta ama aynı zamanda birbirlerine çok yakındır. 3391 Kilometre filminde, Ege ile İzmir’in mesafeleri aşma mücadelesi ve yaşadıkları maceralar izleyiciye sunulacaktır.

3391 Kilometre Karakterleri

Beyza Alkoç’un çok okunan kitaplarından biri olan 3391 Kilometre’nin film uyarlaması sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. 3391 Kilometre filminde erkek başrolü Ahmet Haktan Zavlak canlandıracak. Filmde Ahmet Haktan Zavlak’ın yanında Derya Pınar Ak da kadın başrol olarak yer alacak.

28 Kas 2023 - 18:26 - Gündem