Gelin Evi Neslihan Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle

Aslı Hünel’in sunumuyla sevilen program Gelin Evi, 8 Aralık Cuma günü saat 12.30’da yeni bölümüyle Neslihan Avcı’nın evinde izleyicilerle buluşacak.

SHOW TV’nin sevilen programı Gelin Evi, Aslı Hünel’in eşsiz sunumuyla hafta içi her gün ekranlara geliyor ve yeni bir haftanın heyecanı başlıyor. Hafta boyunca sürecek olan yarışmada, zirveye çıkmayı hedefleyen gelin adayları, evlerinin kapılarını açıp yeteneklerini gözler önüne serecekler.

Bu haftanın dikkat çeken isimlerinden biri de Neslihan Bilgin Avcı. İzleyiciler, Neslihan hakkında bilgi edinmek için araştırmalarını sürdürüyor. Neslihan Bilgin Avcı’nın kim olduğunu ve Instagram hesabını merak ediyorsanız, detaylar haberimizde bulunuyor.

Gelin Evi Neslihan Bilgin Avcı Kimdir?

Neslihan Bilgin Avcı, bugün itibarıyla yarışmada öne çıkmak için mücadeleye başlıyor. Emre Avcı ile yeni evli olan Neslihan, aynı zamanda eşiyle birlikte mimarlık yapmakta ve NEM ismini taşıyan kendi firmalarını kurmuşlar.

Evliliklerinin üzerinden henüz 2.5-3 ay geçmiş bulunuyor. Neslihan’ın Instagram kullanıcı adı ise @neslihnbilgin olarak biliniyor.

Gelin Evi 8 Aralık 2023 

Show TV’nin sevilen yarışması Aslı Hünel ile Gelin Evi’nde bu hafta da heyecan dorukta! 50 Bin TL’lik büyük ödül için yarışacak gelinler kimler olacak?

‘Aslı Hünel ile Gelin Evi’ programının bu haftaki bölümünde, 25 yaşındaki ve 2 aylık evli olan Neslihan Avcı’nın evine misafir olacağız. Neslihan Hanım’ın evinin dekorasyonu, konukseverliği, masa düzeni, çeyiz koleksiyonu ve düğün detayları ele alınacak.

Her gün gerçekleştirilen ve ev sahibi gelinler ile eşleri arasındaki ilişki testinde başarılı olan gelinlere altın hediye edilirken, hafta boyunca beş gelinin ev idaresindeki ustalıklarını sergiledikleri beceri yarışmasında galip gelenlere sürpriz ödüller verilecek.

‘Aslı Hünel ile Gelin Evi’, 8 Aralık Cuma günü saat 12.30’da yeni bölümüyle Show TV ekranlarında sizlerle olacak!

08 Ara 2023 - 12:26 - Kadın