Yalı Çapkını Son Bölüm İzle! Yalı Çapkını 49. Bölüm Full İzle

Star TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Yalı Çapkını'nda son bölümde; Pelin'in beklenmedik hamilelik haberi sonrasında Seyran, Ferit'le olan ilişkisini sonlandırarak üniversitesine dönmüştü. Bu haftaki bölümde ise Seyran, kendini bilinmeyen bir dünyanın eşiğinde bulurken, Ferit onun izini sürmeye devam ediyor...

Yalı Çapkını dizisinin 48. bölümünde, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başarıyla canlandırdığı karakterler, gerçek hayattan alınan bir öyküyü ekranlara taşıdı. Bu bölümde, Seyran’ın yaşadığı büyük sarsıntı ve yalıdaki büyük değişimler izleyicilerin gözünden kaçmadı.

Yalı Çapkını 49. Bölüm İzle

Kazım’ın evden kovulmasının ardından yaşadığı şok ve yenilgi duygusuyla geçmişin derinliklerine dalıp Hattuç ile yıllar sonraki bir yüzleşmeye giriştiği anlatılıyor.

Seyran, bilinmeyen bir dünyanın eşiğinde dururken, İfakat’i harekete geçiren ve beklenmedik bir kişiden gelen konuşma dikkat çekiyor. Gülgün için, Orhan’ın Dicle’nin evinde bulunması bardağı taşıran son damla oluyor ve aldığı karar herkes için sürpriz oluyor.

Suna, Kaya ile olan evliliğini sağlam temeller üzerine oturtmak için çaba gösterirken, Esme hakkında ortaya çıkan yeni bir durum Seyran ve Suna’yı bir araya getiriyor ve aralarındaki gerilim sözlerle ifade ediliyor.

Yalı Çapkını Oyuncuları

  • Afra Saraçoğlu,
  • Mert Ramazan Demir,
  • Çetin Tekindor,
  • Şerif Sezer,
  • Gülçin Şantırcıoğlu,
  • Emre Altuğ

Yalı Çapkını Ne Zaman?

Yalı Çapkını, her hafta Cuma günleri saat 20.00’de Star TV’de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Yalı Çapkını Fragman

08 Ara 2023 - 16:47 - Gündem