Yabani 14. Bölüm Full İzle! Yabani Son Bölüm İzle

FOX TV’nin ilgiyle takip edilen yapımı “Yabani”, 14. bölümüyle ekranlara dönüyor. Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’in prodüksiyon liderliğindeki dizide, Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur ve Dolunay Soysert gibi yetenekli isimler başrolde boy gösteriyor. Eğer kaçırdıysanız veya tekrar izlemek istiyorsanız, "Yabani"nin 14. Bölümünü tam olarak izleyebileceğiniz link ve bölümün detaylı özetini haberimizde bulabilirsiniz. “Yabani” 14. bölümü burada!

Yabani” dizisinin heyecanla beklenen 14. bölümü, FOX TV’de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizide, zengin bir ailenin evinden kaçırılan ve sokaklarda büyümek zorunda kalan bir çocuğun, yıllar sonra ailesine geri dönüşünü ve kimliğini yeniden kazanma savaşını izleyeceğiz. Yeni bölümde, Rüya’nın babası Metin’in cezaevinden çıkması, Serhan için endişe verici bir durum yaratıyor. Acaba Serhan bu zorlu durumdan nasıl kurtulacak? "Yabani"nin 14. bölümünü izlemek için gerekli bağlantıyı ve bölümün özetini haberimizde bulabilirsiniz. İşte “Yabani” 14. bölümünü tam bölüm olarak izleyebileceğiniz FOX TV linki ve detaylar.

Yabani 14. Bölüm Full İzle Tek Parça

FOX TV’nin dikkat çeken dizisi “Yabani”, 14. bölümüyle izleyenleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Güven’in Şebnem ile yaptığı konuşmanın ardından ayrılmaktan vazgeçmesi, Soysalan ailesini şaşırtırken, Serhan için de yeni bir strateji geliştirme fırsatı doğuruyor. Öte yandan, Rüya’nın babası Metin’in hapisten çıkması, Serhan’ı farklı bir endişeye sürüklüyor. İki taraf arasında sıkışan Serhan, bu zorlu durumdan nasıl kurtulacak?

Metin, tahliye olduktan sonra ilk olarak kızı Rüya ve eski eşi Şebnem’i ziyaret eder. Şebnem’in Rüya’ya anlattıkları, Metin’in sabrını zorlar. Geçmişi konuşmak için Şebnem’e yaklaştığında ise, Şebnem onu daha da zor bir duruma düşürecek bir yol bulur. Babasının gerçek yüzünü gören Rüya, Asi’ye sığınır ve Asi, Rüya ile geçirdiği akşamın ardından onu daha iyi anlar. Asi, Rüya’nın tek çaresinin Yaman olduğuna karar verir ve Alaz’ı kızdıracak bir adım atar.

Cesur, iyileşmekte olan Çağla’nın moralini yükseltmeye çalışırken, Serhan tarafından fark edilir. Cesur’un Serhan’ın gerçek yüzünü görmesi, Yaman ile aralarındaki ilişkiyi gerer. Ancak, Umut’un hayalini gerçekleştirmek için futbol maçında bir araya gelirler.

Umut, ameliyattan sonra yavaş yavaş iyileşir ve hayallerini gerçekleştirmeye başlarken, kader onun için başka planlar yapmaktadır.

Her Salı akşamı FOX TV’de yayınlanan “Yabani” dizisinin başrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani ve Osman Alkaş gibi yetenekli oyuncular yer alırken, kadroda aynı zamanda Şebnem Hassanisoughi Bilgiç, Ayşegül Ünsal, Sezer Arıçay, Birgül Ulusoy, Rojbin Erden, Seray Özkan, Selim Can Yalçın, Ramiz Mullamusa, Güray Görkem, Bartu Dilmen, Aleyna Al, Aşkın Şenol gibi başarılı isimler de bulunuyor.

Yabani Fragman

# Yabani, fox

12 Ara 2023 - 18:20 - Gündem