Buket Tekışık Kimdir? Buket Tekışık Kimin Avukatı? Buket Nurşah Tekışık İnstagram

Avukat Buket Nurşah Tekışık, İstanbul Barosu’nun bir üyesidir. Instagram’da “Ya kazanırım, ya da öğrenirim, kaybetmek yok” yazarak fotoğraflarını paylaştı. Bu fotoğrafların Çağlayan Adliyesi’ndeki bir savcı odasında çekildiği iddia edildi. Bu durum, büyük bir eleştiriye sebep oldu. Avukat Buket Tekışık hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Çağlayan Adliyesi’ndeki bir savcı odasında fotoğraf çekinen avukat Buket Nurşah Tekışık, eleştiri yağmuruna tutuldu. Avukat Tekışık, bu durum karşısında Instagram hesabını kapattı. Savcının da soruşturmaya alındığı öne sürüldü. Buket Tekışık kimdir, merak ediyor musunuz?

Avukat Buket Tekışık Kimdir?

Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla gündeme gelen avukat Buket Nurşah Tekışık, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi mezunu ve Tekışık Hukuk ve Danışmanlık Şirketi’nin sahibi. Linkedin’deki profilinde, İstanbul Barosu’nda çalıştığını yazan Tekışık, Çağlayan Adliyesi’ndeki bir savcı odasında çekilen fotoğraflarıyla eleştiri aldı. Avukat Tekışık ve savcı hakkında soruşturma başladığı iddia edildi.

Buket Nurşah Tekışık'ın Pozları Olay Oldu

Soruşturma açılan Avukat Buket Nurşah Tekışık, Çağlayan Adliyesi’nde savcı odasında çekilen fotoğraflarını “Ben asla kaybetmem ya kazanırım, ya öğrenirim” yazısıyla paylaştı. Bu durum eleştiri aldı. Tekışık, sosyal medya hesabını kapattı ve fotoğrafların bir hatıra olduğunu söyledi.

“Bir avukat arkadaşım çekti, savcı yoktu. Fotoğrafın altındaki söz de bir kitaptan” dedi. Tekışık, Patronlar Dünyası’na verdiği röportajda, “İstanbul’da tek başıma çalışıyorum ve ayakta kalmaya çalışıyorum. Hakim ya da savcıyla ilişkim yok. Fotoğrafların bir mesajı da yok. Sözün kaynağını google’da bulabilirsiniz” diye konuştu.

Avukat Buket Nurşah Tekışık’ın fotoğraf çektiği savcı odasının sahibi için soruşturma açıldığı söylendi.

Avukat Buket Tekışık İnstagram

Avukat Buket Nurşah Tekışık, İstanbul Barosu’nun bir üyesidir. Instagram’da “Ya kazanırım, ya da öğrenirim, kaybetmek yok” yazarak fotoğraflarını paylaştı. Bu fotoğrafların Çağlayan Adliyesi’ndeki bir savcı odasında çekildiği iddia edildi. Bu durum, büyük bir eleştiriye sebep oldu. Tekışık, sosyal medya hesabını kapattı.

14 Ara 2023 - 10:31 - Gündem